Łowcy okazji, przygotujcie się! W Biedronce można już kupić olej po taniości

i

Autor: Shutterstock

Nie przegap!

Takiej promocji w Biedronce jeszcze nie było! Możesz z niej skorzystać dwa razy dziennie

2023-02-08 16:01

Od kilku miesięcy działa nowa aplikacja Biedronka. Jedną z jej funkcji jest shakeomat. Dzięki niemu codziennie można korzystać z promocji przygotowanej dla właściciela aplikacji. Do tej pory była to jedna oferta dziennie, a już od 6 lutego ze specjalnych promocji można korzystać dwukrotnie w ciągu dnia.

Aplikacja Moja Biedronka

Pod koniec maja Biedronka wystartowała z nową aplikacją "Moja Biedronka". Równolegle klienci mogą korzystać z karty Moja Biedronka. Liczba zarejestrowanych klientów posługujących się  tą kartą przekroczyła już 15 mln osób, co czyni program lojalnościowy sieci największym tego typu systemem w Polsce – podaje Biedronka. 

Shakeomat - promocje aż dwa razy dziennie

Aplikacja Biedronka pozwala nie tylko mieć dostęp do informacji o promocjach, zawiera też skaner cen, można podpiąć do niej funkcję płacenia Blikiem. Hitem okazał się shakeomat. Aby z niego skorzystać  należy potrząsnąć urządzeniem tak, żeby zobaczyć specjalną promocję. Oprócz promocji na produkty, używając shakeomatu użytkownik może otrzymać vouchery na różne kwoty. Codziennie dostępna jest jedna oferta, ale Biedronka oznajmiła, że od 6 lutego z shakeomatu można teraz korzystać dwa razy dziennie.

"Dwa shakeomaty w aplikacji Biedronki to, oprócz podwójnej dawki zabawy, kolejny krok w naszej misji codziennego pomagania naszym klientom w oszczędzaniu. Dzięki temu udogodnieniu będą mogli skorzystać z promocji dwa razy częściej i cieszyć się jeszcze większymi oszczędnościami, przy okazji świetnie się bawiąc, losując korzystne promocje" — komentuje Aleksandra Surdyk, starsza menedżerka ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych w sieci Biedronka.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Tańczące z promocjami 2 luty 2023
Najnowsze