Biedronka, sklep, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Biedronka, sklep, zdjęcie ilustracyjne

Testowaliśmy Shakeomat w aplikacji Biedronki. Udało nam się zdobyć voucher na 100 zł

Nowa aplikacja Biedronki "Moja Biedronka" wciąż zaskakuje. Od poniedziałku 27 czerwca w zakładce "Shakeomat" można wytrząsnąć nie tylko promocyjne ceny produktów, ale także voucher o wartości nawet do 100 zł. Sprawdziliśmy. To naprawdę działa!

Tańczące z Promocjami 21.06.22
Zrzut z ekranu - voucher o wartości 100 zł od Biedronki

i

Autor: Adrianna Ewa Stawska-Ostaszewska Zrzut ekranu telefonu z voucherem rabatowym o wartości 100 zł z Shakeomatu Biedronki

Biedronka. Promocje

Ceny żywności wciąż rosną, więc każdy z nas rozgląda się za tańszą ofertą promocyjną. Wiele sieci kusi klientów zakupami dwóch produktów o obniżonej cenie, czy wręcz wielopakami. Warto również rozważyć zakupy hurtowe. Zaopatrzeni w kilka kart rabatowych i lojalnościowych przeczesujemy codziennie sklepy w poszukiwaniu atrakcyjnych cenowo produktów spożywczych. Jednak wciąż można nas zaskoczyć. Tak właśnie jest z nową aplikacją "Moja Biedronka".

Nowy Shakeomat Biedronki 

Sieć dyskontów Biedronka wystartowała 30 maja z nową aplikacją "Moja Biedronka". Aplikacja pozwala nawigować nie tylko dostępem do informacji o promocjach, ale także zawiera skaner cen, można podpiąć do niej funkcję płacenia Blikiem. No i zawiera "Shakeomat". Codziennie w Shakeomacie można skorzystać ze zniżki na jeden produkt wybrany na podstawie historii zakupów właściciela karty oraz dostępnej oferty sklepowej. Każdego dnia od poniedziałku do piątku może to być coś innego. 

Wypróbowaliśmy tę aplikację. Nie zawsze proponowane w promocji produkty odpowiadały naszym oczekiwaniom. Ale prawdą jest, że były to produkty, które dosyć często kupujemy. Po prostu "promki" wpadały nie wtedy, kiedy byśmy tego oczekiwali.

Biedronka. Voucher

W poniedziałek, 27 czerwca, przeczytaliśmy w nowej gazetce z ofertą promocyjną, że od teraz Shakeomat umożliwia wylosowanie voucherów rabatowych. Od razu pomyśleliśmy: Biedronka i voucher na zakupy, super! Jak wykorzystać taki voucher Biedronka? Najniższa wartość voucheru to 5 zł, które uprawnia do rabatu na zakupy. Najwyższy voucher od Biedronki to nawet 100 zł na zakupy.

Nie ukrywamy, że do tej informacji odnieśliśmy się sceptycznie... Kiedy jednak dzisiaj, we wtorek 28 czerwca, nasza redakcyjna koleżanka obwieściła nam, że wylosowała voucher o wartości 100 zł, ze zdumienia szczęki nam opadły. A jednak to działa!   

Jak zrealizować voucher Biedronki?

Wylosowany vocher można wykorzystać tego samego dnia. Rabat realizowany jest automatycznie przy zakupie powyżej jego wartości. Oznacza to, że dopłacamy jedynie różnicę ponad wylosowany voucher. Voucherem rabatowym nie można zapłacić za produkty w promocji. Rabat odliczany jest gdy używamy plastikowej karty Moja Biedronka lub wirtualnej zawartej w aplikacji. Biedronka każdego dnia przeznacza aż 1 mln zł na dedykowane vouchery rabatowe.

Zobacz, jak działa Shakeomat Biedronki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze