Biała kiełbasa gotowana push

i

Autor: Shutterstock

Wielkanoc 2022. Gdzie najtaniej kupić białą kiełbasę?

2022-04-14 7:22

Wielkanoc już kilka dni, w sklepach szał zakupów i promocji. Warto polować na okazje, dzięki nim możemy dużo zaoszczędzić na produktach niezbędnych na Wielkanoc. Na świątecznych stołach króluje biała kiełbasa. Zobacz, gdzie możesz kupić ją najtaniej

Gdzie tanio kupić białą kiełbasę?

Biała kiełbasa w wielu polskich domach jest nie tylko obowiązkowym dodatkiem do barszczu białego lub żurku. Można ją też grillować czy zapiekać. To produkt, którego na Wielkanoc nie może zabraknąć. Biała kiełbasa jest sprzedawana w formie surowej lub parzonej. Cena, jaką trzeba zapłacić za ten świąteczny przysmak jest bardzo zróżnicowana. Na bazarach czy luksusowych sklepach może kosztować nawet ok. 30 zł/kg. Sprawdziliśmy oferty największych sieci handlowych. W większości biała kiełbasa jest w promocji i kosztuje zdecydowanie mniej. W marketach sieci Dino kiełbasa biała parzona kosztuje 18,99 zł/kg. Kaufland sprzedaje białą kiełbasę surową w cenie 12,99 zł/kg. Nieco mniej zapłacimy za taki sam wyrób w Netto – 11,78 zł. Kiełbasa sprzedawana jest w opakowaniach o wadze 500 g w cenie 5,89 zł. Takie opakowanie w sklepach sieci Aldi kosztuje 6,99 zł Carrefour w promocji ma białą kiełbasę parzoną za 8,90 zł za opakowanie o wadze 650 g.

Biedronka biała kiełbasa str 9 8,49 zł/kg

i

Autor: BIEDRONKA Biedronka biała kiełbasa str 9 8,49 zł/kg

Zdecydowanie taniej jest w dwóch czołowych dyskontach. Lidl ma promocję 1+1 gratis zarówno na kiełbasę surową i parzoną. Biała kiełbasa z szynki premium kosztuje w przeliczeniu na kg – 9,98 zł, a biała surowa -8,98 zł/kg. Najtańsza kiełbasa jest w Biedronce. Tu białą surową kupimy za 8,49 zł/kg. Musimy mieć tylko kartę Moja Biedronka. Limit dzienny 4 kg na kartę. Promocja jest aktualna do 16.04.

Tańczące z Promocjami 12.04.22
Sonda
Ile planujesz wydać na zakupy wielkanocne w tym roku?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze