Witamy ekonomię! Sprawdź tegoroczne Welconomy Forum w Toruniu

2021-06-18 18:27
Uścisk dłoni
Autor: Andrzej Szandomirski

Już wkrótce, bo 21 i 22 czerwca odbędzie się kolejna edycja Welconomy Forum. Pierwszego dnia odbędzie się na terenie CKK Jordanki w Toruniu, drugiego - w formie online. Tematy debaty to m.in. wpływ pandemii na zmiany społeczno- gospodarcze w kraju i na świecie. Sprawdź, co jeszcze przygotowali organizatorzy.

Sesję Plenarną dotyczącą Zielonego Ładu będzie koordynował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartłomiej Pawlak. Zielony Ład, jako zagadnienie wpływające na wszystkie rodzaje aktywności gospodarczej, społecznej i kulturalnej zostanie omówiony szerzej podczas panelu „W zielone gramy”.

Osobny blok przeznaczony będzie dyskusji na temat współpracy z  zagranicą. Na specjalną uwagę podczas tegorocznego Welconomy zasługuje debata kilku urzędujących obecnie wojewodów na temat działań administracji rządowej w regionach podczas walki z pandemią.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Dekada rozwoju

W tym roku na szczególną uwagę zasługują dwa panele, które odbędą się pierwszego dnia Welconomy „Sprawiedliwa akcyza na alkohol gwarantem wzrostu wpływów do budżetu państwa” oraz  “E-commerce dla alkoholu – jeśli nie teraz to kiedy”. Organizatorzy zapewniają, że tematyka Welconomy jest na tyle różnorodna, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od branży którą reprezentuje. 

Bieżące wiadomości odnośnie Welconomy Forum można śledzić na oficjalnej stronie www.welconomy.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE