Uścisk dłoni

i

Autor: Andrzej Szandomirski

Witamy ekonomię! Sprawdź tegoroczne Welconomy Forum w Toruniu

2021-06-18 18:27

Już wkrótce, bo 21 i 22 czerwca odbędzie się kolejna edycja Welconomy Forum. Pierwszego dnia odbędzie się na terenie CKK Jordanki w Toruniu, drugiego - w formie online. Tematy debaty to m.in. wpływ pandemii na zmiany społeczno- gospodarcze w kraju i na świecie. Sprawdź, co jeszcze przygotowali organizatorzy.

Sesję Plenarną dotyczącą Zielonego Ładu będzie koordynował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartłomiej Pawlak. Zielony Ład, jako zagadnienie wpływające na wszystkie rodzaje aktywności gospodarczej, społecznej i kulturalnej zostanie omówiony szerzej podczas panelu „W zielone gramy”.

Osobny blok przeznaczony będzie dyskusji na temat współpracy z  zagranicą. Na specjalną uwagę podczas tegorocznego Welconomy zasługuje debata kilku urzędujących obecnie wojewodów na temat działań administracji rządowej w regionach podczas walki z pandemią.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Dekada rozwoju

W tym roku na szczególną uwagę zasługują dwa panele, które odbędą się pierwszego dnia Welconomy „Sprawiedliwa akcyza na alkohol gwarantem wzrostu wpływów do budżetu państwa” oraz  “E-commerce dla alkoholu – jeśli nie teraz to kiedy”. Organizatorzy zapewniają, że tematyka Welconomy jest na tyle różnorodna, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od branży którą reprezentuje. 

Sonda
Czy chcesz wziąć udział w tegorocznym Welconomy Forum?

Bieżące wiadomości odnośnie Welconomy Forum można śledzić na oficjalnej stronie www.welconomy.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze