Wyprawka szkolna

i

Autor: Pixabay.com

Nowy rok szkolny

Wyprawka szkolna 2022. Poczta Polska kusi rodziców swoją ofertą

2022-08-16 14:06

W placówkach Poczty Polskiej można kupić nie tylko przydatne produkty na każdą okazję, ale także asortyment sezonowy. Teraz jest to wyprawka szkolna. Poczta Polska oferuje też promocję dla sklepów internetowych oferujących artykuły niezbędne dla każdego ucznia. Będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty na realizację przesyłek kurierskich.

Wyprawka szkolna 2022 w placówkach Poczty Polskiej

Handel to jeden z obszarów działalności Poczty Polskiej. W ubiegłym roku klienci zakupili w placówkach pocztowych towary, w tym artykuły szkolne za prawie 350 mln zł. W wyprawce szkolnej są towary niezbędne zarówno młodszym, jak i nieco starszym uczniom: artykuły piśmiennicze, zeszyty, bloki, teczki, naklejki i okładki na zeszyty, farby, kredki, flamastry, kleje, piórniki, worki szkolne, gumki, nożyczki, pędzelki, plastelina, temperówki, zestawy geometryczne, lektury szkolne, wydawnictwa edukacyjne dla dzieci itp. Produkty oferowane w placówkach pocztowych cechuje dobra jakość, ciekawe wzornictwo i przystępne ceny.

– Poczta Polska to nie tyko paczki, listy i usługi finansowe. Przy okazji korzystania z naszych usług, Klienci mogą kupić przydatne przedmioty, które uzupełniamy przy okazji ważnych świąt czy wydarzeń. Stale dostosowujemy ofertę sezonową do preferencji gości naszych placówek. Dbamy o odpowiedni wybór, jak i o przystępność cen produktów. Szczególnie w mniejszych miejscowościach Klienci chwalą sobie możliwość zakupu niezbędnych produktów blisko, tanio i wygodnie – mówi Andrzej Bodziony, wiceprezes Poczty Polskiej.

Tańczące z promocjami 11.08.22

Poczta Polska - darmowe dostawy artykułów szkolnych

Poczta Polska ułatwia zrobienie tańszych zakupów w ramach wyprawki szkolnej nie tylko w placówkach pocztowych. Od lipca w ramach akcji „Back to school” zachęca do współpracy sklepy internetowe prowadzące sprzedaż towarów i akcesoriów szkolnych dla dzieci i młodzieży. Tym, które przyłączą się do akcji, umożliwia skorzystanie ze specjalnej promocji  dla realizowanych przez Spółkę przesyłek kurierskich. W pierwszy weekend września Poczta Polska, wraz z partnerami akcji, zorganizuje akcję darmowych dostaw.

Sonda
W jakim sklepie najczęściej kupujesz wyprawkę szkolną?
Najnowsze