Tania wyprawka szkolna w Biedronce

Wyprawka szkolna w Biedronce. Super promocje na nowy rok szkolny [ZDJĘCIA]

2022-08-03 23:40

Początek roku szkolnego wiąże się z wydatkami, które musi ponieść każdy rodzic. Wielu z nich decyduje się na zakup szkolnych przyborów czy książek na ostatnią chwilę, a przecież dobrym pomysłem jest zrobienie tego jeszcze podczas wakacji. Sieć sklepów Biedronka oferuje mnóstwo artykułów szkolnych w dobrych cenach i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie tylko rodziców, ale również uczniów, wprowadziła ofertę „Szkoła czas start”, która obowiązywać będzie do 1 września.

„Szkoła czas start”, czyli promocyjne produkty wyprawki szkolnej dla każdego ucznia

Dla wielu rodziców rozpoczęcie nowego roku szkolnego bywa wyczekiwanym wydarzeniem i twierdzą, że przywraca ono równowagę ich życiu. Nie muszą zastanawiać się, jak urozmaicić dni swoich dzieciom i cieszą się, gdy te spotkają się w końcu ze swoimi rówieśnikami. Z kolei dla innych temat nowego roku szkolnego bywa utrapieniem, ponieważ wiąże się z wydatkami, niekiedy wysokimi, które rodzice muszą ponieść, aby odpowiednio przygotować swoje dziecko do pójścia do następnej klasy. Tanie przybory i artykuły szkolne oferuje m.in. Biedronka, która ruszyła z ofertą „Szkoła czas start”. Obejmuje ona wszystko, czego potrzebują uczniowie, czyli zeszyty, piórniki, przybory matematyczne czy np. kredki i plecaki.

Z oferty warto skorzystać najlepiej do 6 sierpnia, ponieważ do tego czasu za zrobienie zakupów za kwotę minimum 99 zł, każdy klient otrzyma voucher na 15 zł, z którego następnie będzie można skorzystać jednorazowo przez kolejne dwa dni, jeżeli wartość zakupów przekroczy 99 zł.

Tańczące z Promocjami 29.07

Wyprawka szkolna. Co kupić z promocyjnej oferty Biedronki?

Biedronka oferuje zeszyty, które stanowią podstawę w szkolnej wyprawce. Ceny zaczynają się już od 49 groszy, jednak dla tych bardziej wymagających znajdą się także 60-kartkowe zeszyty o większej powierzchni, w formacie A4, których cena wynosi minimum 2,99 zł. Biedronka przygotowała także serię ekologicznych zeszytów marki Benjamin, których średnia cena to 6,99 zł.

Przydatnymi podczas lekcji akcesoriami są różnego rodzaju linijki, ekierki czy kątomierze odporne na złamania. Do tego warto posiadać też cyrkiel, ołówek, rysiki, temperówkę czy gumkę do ścierania. Taki zestaw w Biedronce kosztuje 14,99 zł.

W ofercie Biedronki „Szkoła czas start” rodzice mogą kupić swoim dzieciom również plecak, jeżeli z jakiegoś powodu zeszłoroczny już się nie nadaje. Praktyczne plecaki firmy LOOZZ kosztują 89,90 zł za sztukę i każdy z nich zawiera aż trzy przegródki, a także dwie boczne kieszenie. Są dobrze wyprofilowane, ergonomiczne i nie obciążą młodych kręgosłupów. Ta sama firmy proponuje piórniki, których cena waha się między 12,99 zł – 19,99 zł (za sztukę).

Sonda
Wyprawka dla dziecka. Kiedy przygotować?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze