Zestaw Maty w McDonald's

i

Autor: YOUTUBE.COM, MATERIAŁY PRASOWE MCDONALD'S Zestaw Maty w McDonald's

Zestaw rapera Maty w McDonald's. Ile kosztuje?

2021-10-19 10:52

Już jest! Zestaw rapera Maty w McDonald's można zamówić do 21 listopada. Znajdą się w nim potrójny cheesburger, vanilla matcha latte (matchak latte) oraz średnie frytki. Dodatkowo, w ramach współpracy z Matą, powstała kolekcja ubrań, łącząca charakterystyczny styl rapera z estetyką marki. Zestaw Maty można zamówić wyłącznie w aplikacji mobilnej McDonald’s, w ramach limitowanej czasowo oferty OkazYEAH!.

- Jako marka chcemy oddać przestrzeń osobowości, która ma dziś ogromny wpływ na kulturę – mówi Tomasz Dębowski, Marketing Director (CMO) McDonald's Polska. W zestawie rapera dostaniemy potrójnego Cheeseburgera, Vanilla Matcha Latte (sprawdź, jak samemu zrobić coś takiego w domu TUTAJ) oraz średnie frytki w cenie 18 złotych. Oprócz Zestawu Maty, raper wspólnie z siecią restauracji przygotował limitowaną kolekcję ubrań, łączącą estetykę Maty oraz McDonald’s.

Ciuchy Maty będzie można wygrać w ramach konkursu, który wystartuje jeszcze w tym miesiącu.

Koniec hamburgerów w McDonald's i Burger King?! Właściciele wielkich firm zapowiadają rewolucje!

Mata jest raperem i autorem takich hitów, jak m.in. "Patointeligencja", "Kiss Cam (podryw roku)". W tym miesiącu zagrał wielki koncert na Lotnisku Bemowo. Wydarzenie zostało okrzyknięte "największym solowym koncertem w historii polskiego hip-hopu".

Sonda
Lubisz jedzenie w McDonald's?

W ramach kampanii towarzyszącej nowej ofercie okazYEAH! zaplanowano szerokie działania marketingowe, obejmujące digital, jak i media online oraz tradycyjne. Zaplanowano emisję w telewizji oraz kinach 30-sekundowego spotu z udziałem Maty.

Facebook chce zatrudnić tysiące osób w UE do tworzenia nowego internetu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze