Triathlon

i

Autor: mibro/CC0/pixabay.com

Sport

Zostały 2 miesiące do JBL Triathlon Sieraków! Zapisy na zawody wciąż trwają

2023-04-07 9:51

Przygotowania do 11. Edycji JBL Triathlon Sieraków wchodzą w decydującą fazę. Listy startowe powoli wypełniają się nazwiskami zarówno nikomu nieznanych debiutantów, jak i utytułowanych triathlonistów, takich jak Christopher Pietruczuk. Czy to on w tym roku zwycięży w krainie 100 jezior? A może nikomu nieznane nazwisko zaskoczy wszystkich biorących udział zawodników oraz śledzących wydarzenie kibiców!

W ostatni weekend maja już po raz 11. odbędzie się kultowa impreza JBL Triathlon Sieraków. Impreza posiada status kultowej, dzięki czemu uważana jest za idealną okazję do debiutu. Wśród zawodników ścigających się na zawodach często pojawiają się osoby niedoświadczone, dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem. Nie brakuje jednak też tych, którzy w swoim „domowym zaciszu” szlifowali swoją formę latami, jednak dopiero teraz zdecydowali się zweryfikować swoje możliwości na tle innych pasjonatów, czy zawodowców.

- Tacy zawodnicy jak Christopher Pietruczuk są naturalnymi faworytami do zwycięstwa, to oczywiste. Widzieliśmy już jego świetne występy na naszych imprezach, obok takiego nazwiska nie można przejść obojętnie.  Jednak jako organizatorzy liczymy na kogoś nieoczywistego, kogoś nikomu nieznanego, kto przynajmniej podważy dominację faworytów. Uwielbiamy takie historie w sporcie. Nie ważne ile dotychczas osiągnąłeś – najważniejsze, że w dniu zawodów byłeś najlepszy! -  Mówi organizator imprez z cyklu CIECH Tri Tour Wojciech Kruczyński.

Lista uczestników na najdłuższym dystansie cały czas się rozszerza o kolejne nazwiska. Zapisy cały czas trwają. To na tym dystansie odbywa się największa rywalizacja. - teoretycznie mistrzem i mistrzynią zawodów może być tylko jeden zawodnik i jedna zawodniczka w danej kategorii. Jednak dla nas każdy, kto spotka się z nami w Sierakowie już jest mistrzem! Jesteśmy wszyscy wielką, triathlonową rodziną, w której doskonale rozumiemy, że samo pokonanie takiego dystansu powoduje, że jesteśmy wielcy, bo pokonaliśmy swoje własne słabości – dodaje Wojciech Kruczyński Zapisz się na 11. edycję JBL Triathlon Sieraków już dziś! Zawody odbędą się w pięknej wielkopolskiej miejscowości w dniach 26-28.05.2023!

Moc atrakcji w Sierakowie

Organizatorzy zadbali o to, by JBL Triathlon Sieraków był wspaniałą atrakcją nie tylko dla sportowców, ale również kibiców. Przez cały weekend w trakcie trwania imprezy będzie można zrelaksować się w strefie gastronomicznej pełnej food trucków, oferujących dania ze wszystkich stron świata. Pasjonaci sportu będą mogli przyjrzeć się ofercie sprzedawców w trakcie targów sprzętu sportowego. Wszystko wskazuje na to, że w ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim każdy znajdzie coś dla siebie!

Pieniądze to nie wszystko - Leszek Balcerowicz
Sonda
Interesujesz się triathlonem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze