Zostań w domu i GRAJ W GRE! Ubisoft rozdaje za darmo Rayman Legends na czas kwarantanny

2020-04-01 12:04 MaAl
Playstation, pad, kontroler
Autor: Pexels

Kwarantanna z powodu wirusa okazała się zaskakująco dobrym okresem dla graczy. Wiele studiów udostępnia swoje sztandarowe produkcje zupełnie za darmo. Wszystko dla wspólnego dobra, żeby zatrzymać jak najwięcej ludzi w domach. Teraz na kilka dni zupełnie za darmo udostępniono rewelacyjną platformówkę, "Rayman Legends".

Coraz więcej producentów włącza się do akcji #ZostańwDomu. Z powodu epidemii koronawirusa można nadrobić zaległości w filmach, grach i książkach - coraz częściej za darmo.  Jeśli zamknięci w domu z powodu epidemii koronawirusa, cierpicie na brak rozrywek, szybko wejdźcie na stronę Ubisoftu. Słynne studio gier komputerowych rozdaje za darmo "Rayman Legends"!. Trzeba się pośpieszyć, akcja jest ograniczona czasowo.

ZOBACZ TEŻ: Kwarantanna w domu. "The Crown– Korona Rzeczpospolitej" - zagraj za darmo w premierową grę z Polski

- Rayman Legends do zdobycia za darmo na Uplay, która będzie odtąd zawsze dostępna dla ciebie! Możesz ją zdobyć począwszy od 31 marca od godziny 15:00 do 3 kwietnia do godziny 15:00 (twojego czasu lokalnego) - czytamy na stronie francuskiej firmy.

Gra za darmo dostępna jest niestety wyłącznie na komputery PC.

Rayman Legends to platformowa rozgrywka w szybkim tempie. Grać może równocześnie do 4. osób w trybie kooperacji. - Najładniejsza i najlepsza gra platformowa świata - przekonuje producent. Rayman Legends to kontynuacja hitu Rayman Origins oraz kolejna odsłona sagi Raymana, w której nasi bohaterowie będą mieli do czynienia z 5-cioma światami, ze zróżnicowanymi przeciwnikami oraz otoczeniem.

Rayman Legends kontynuuje graficzny styl poprzednika rozbudowując go o ciekawszą kolorystykę oraz elementy 3D. Wyjątkowo atrakcyjnie prezentują się poziomy muzyczne, gdzie przebieg rozgrywki wpływa na odtwarzane przez komputer klasyczne utwóry rockowe (np. Survivor – Eye of the Tiger). Podobnie jak w poprzedniej części na jednym ekranie mogą grać równocześnie aż 4 osoby.

Koronawirus w Polsce. Rząd wprowadza nowe zakazy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze