SuperBiz nowoczesne technologie Kolorowy ekran, aparat i złącze USB-C. Zobacz koncept nowej Nokii 3310

Kolorowy ekran, aparat i złącze USB-C. Zobacz koncept nowej Nokii 3310

17.02.2017, godz. 11:38
Nowa Nokia 3310
foto: YouTube Concept creator

Miłośników technologii zelektryzowała wiadomość o możliwym powrocie na rynek kultowej Nokii 3310 w odświeżonej wersji. Do tej pory nie wiadomo, jak ów telefon ma wyglądać, ale już pojawiły się pierwsze wiarygodne koncepcje. Nowa Nokia będzie miała kolorowy ekran, nowoczesne złącze USB-C i aparat fotograficzny – tak przynajmniej wynika z przewidywań youtubowego kanału Concept creator.

Sugestie co do wypuszczenia unowocześnionej wersji Nokii 3310, która zachwyciła miliony użytkowników na całym świecie, pojawiały się od lat. Sama Nokia, kiedy jeszcze była pod pieczą Microsoftu, przygotowała primaaprilisowy żart, według którego kultowy telefon miałby powrócić w formie smartfona z dotykowym ekranem.

ZOBACZ TEŻ: Kultowa Nokia 3310 powraca w nowej odsłonie

Taka wersja jest jednak raczej mało prawdopodobna. Najpewniej odświeżona 3310 będzie bliźniaczo podobna do swej legendarnej poprzedniczki, a po prostu zostanie wyposażona w kolorowy ekran, aparat fotograficzny i radio FM. Zobaczcie, jak może wyglądać ów telefon według propozycji kanału Concept creator.

KLIKNIJ W WIDEO:

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: