SuperBiz opinie Marzena K. na liście najbogatszych Polek. Zaraz za Radwańską!

Marzena K. na liście najbogatszych Polek. Zaraz za Radwańską!

19.10.2016, godz. 23:50
Marzena Kruk
foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska, odnosząca największe sukcesy w historii polskiego tenisa, od dziecka biega po korcie i dzięki temu dorobiła się w wieku 27 lat majątku przekraczającego nieznacznie 105 milionów złotych. A Marzena K. sobie darowała wysiłek, a i tak ma niewiele mniej.

Agnieszka Radwańska nie rozstaję się z rakietą od czasu, jak była w przedszkolu, a jej życie było i jest naznaczone pasmem wyrzeczeń. Jej forma sportowa i życie prywatne jest pod lupą mediów od 11 lat, kiedy wygrała juniorski Wimbledon. Treningi na zawodowym poziomie rozpoczęła jako kilkuletnia dziewczynka, a pierwszego trenera zmieniła w wieku 6 lat!

Zobacz także: Była urzędnika Marzeka K. zarobiła na reprywatyzacji 46,1 mln zł

Jest jedną z dwóch Polek, która grała w finale turnieju wielkiego szlema i jedną z dwójki Polaków, którzy trafili do pierwszej "10" rankingów tenisistów. Pierwsza nie była nigdy, za to wiceliderką listy była kilkukrotnie.

50 - letnia Marzena K. ponad 20 lat była pracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości, zaczynała od stanowiska sekretarki, doszła aż do pozycji naczelnika wydziału. Później zdegradowana, sama we wrześniu zrezygnowała z pracy.

Z Ministerstwa Sprawiedliwości odchodziła już jako multimilionerka i przebojem wdarłaby się na listy najbogatszych Polek, choćby tę, którą co roku publikuje tygodnik "Wprost". Jej majątek wyceniliśmy na niewiele ponad 100 milionów złotych, wliczając w to: kilkadziesiąt milionów złotych, które dostała z kasy miasta stołecznego, udział w działkach, leżących wokół dawnej Chmielnej 70, oraz udziały w innych nieruchomościach, jak np. kamienica przy Odolańskiej 7, rozsławiona tym, że mieszkanie kupiła tam córka byłego prezydenta i zwierzchnika Wojskowych Służb Informacyjnych, Bronisława Komorowskiego.

Można?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: