SuperBiz wiadomości Belfer. Kto zabił Asię Walewską? Bukmacherzy typują mordercę

Belfer. Kto zabił Asię Walewską? Bukmacherzy typują mordercę

25.11.2016, godz. 12:53
Belfer nowy serial Canal+ Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr)
Belfer nowy serial Canal+ Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) Belfer©CANAL+ fot.Robert Pałka foto: Belfer©CANAL+

Kto zabił Asię Walewską? To pytanie, wokół którego toczy się akcja serialu „Belfer”. Liczba fanów tej produkcji, w której tytułową rolę gra Maciej Stuhr jest tak duża, że zainteresowali się nim bukmacherzy. Kto ich zdaniem jest najbardziej podejrzany?

Młodszy brat Adriana Kusia i ojciec Macieja Dąbrowy – to osoby, których bukmacherzy o zabicie Asi Zalewskiej raczej nie podejrzewają. Dlatego wszyscy Ci, którzy obstawią akurat te postaci, na każdej złotówce zarobią albo 25  zł (brat Adriana Kusia) i 20 zł (ojciec Macieja Dąbrowy).

Postacią najbardziej podejrzaną jest Ewelina Rozłucka. Według bukmcherów z LVbet prawdopodobieństwo tego, że akurat ta postać okaże się mordercą jest tak duże, że osoby, które również tak wytypują nie zarobią zbyt wiele. Za każdą postawioną złotówkę otrzymają 1,60 zł.

Zobacz także: „Smoleńsk” kosztował 10 mln zł. To dobrze wydane pieniądze?

Czy taki typ ma sens? Na to pytanie każdy fan serialu musi odpowiedzieć sobie sam. Żadnego „belferomaniaka” zdziwić jednak nie powinien fakt, że z całego serialowego towarzystwa młodszy brat Adriana Kusia wydaje się najmniej podejrzany. Chłopiec ma kilka lat.

Serial „Belfer” emitowany jest przez Canal +Polska od 2 października br. Autorami scenariusza są Jakub Żulczyk i Monika Powalisz, a reżyserem całej serii – Łukasz Palkowski. Tytułową rolę w serialu gra Maciej Stuhr. Emisja finałowego odcinka pierwszego sezonu zaplanowana jest na 27 listopada br.

Stacja zapowiedziała już, że powstanie drugi sezon serialu.

 

Źródło: LVbet

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: