SuperBiz wiadomości Biedronka ruszyła ze sprzedażą gramofonów i winyli. Sprawdź ceny

Biedronka ruszyła ze sprzedażą gramofonów i winyli. Sprawdź ceny

13.12.2016, godz. 15:31
Gramofon w Biedronce
foto: biedronka.pl

Biedronka w swojej przedświątecznej ofercie postanowiła wykorzystać modę na winyle, które po latach obrastania kurzem na strychach, wracają znów na salony. Już od dziś klienci sieci będą mogli kupić za pół darmo gramofony marki Hykker i płyty winylowe znanych artystów. Zobacz, jakie tytuły znajdą się w ofercie sklepu.

Gramofon marki Hykker będzie już od 15 gudnia do kupienia w Biedronce za 159 zł. Sprzęt został zaprojektowany w Polsce, natomiast wyprodukowany w Chinach. Posiada wbudowane czujniki pamięci USB i kart SD, dzięki czemu umożliwia nie tylko odtwarzanie płyt winylowych, lecz także zgrywanie ich na pendive'a lub kartę pamięci. Ponadto wyposażony został w wejście AUX, głośniki 2x3 W oraz wyjścia słuchawkowe minijack 3,5 mm i RCA. Całość zamknięta jest w formie estetycznej walizki, dostępnej w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i turkusowym.

Sprawdź także: Biedronka wprowadza sprzedaż na raty. W ofercie robot kuchenny

W winylowej ofercie Biedronki, powinni znaleźć coś dla siebie wszyscy fani muzyki, ponieważ znajdą się w niej zarówno dobrze znane albumy jazzowe, rockowe, jak i popowe. Łącznie 20 tytułów, m.in.: Deep Purple, Abba, Keith Jarrett – „Treasure Island", Tears for Fears, Sting – The Last Ship, Nirvana, Sinatra, Public Enemy, Stanisław Sojka, John Coltrane, Charlie Parker with Strings, Dire Straits, Rolling Stones, Lady Pank, Pulp Fiction. Cena biedronkowych płyt winylowych nie jest wygórowana na tle realiów rynkowych – wynosi 44,99 zł za sztukę.

Źródło: Biedronka

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: