SuperBiz wiadomości Czarny piątek przez cały weekend

Czarny piątek przez cały weekend

26.11.2016, godz. 08:00
Czarny piątek potrwa cały weekend
foto: SHUTTERSTOCK

Czarny piątek to dzień kiedy rzesze ludzi w wielu krajach na świecie tłumnie ruszają na zakupy, przyciągani jak przez magnes – jednodniowymi obniżkami cen. W Polsce wiele sklepów zdecydowało się jednak przedłużyć okres promocji i zorganizować czarny weekend. Sprawdź, gdzie zrobisz tańsze zakupy również w sobotę i w niedzielę.

Na wydłużenie promocji, związanych z czarnym piątkiem, zdecydowało się m.in. Tesco. Klienci sieci, którzy posiadają kartę Clubcard, w dniach od 25 do 27 listopada poza dużymi obniżkami na wybraną elektronikę, mogą liczyć na niższe ceny odzieży F&F, zabawek oraz wybranych kosmetyków.
Przedłużony wyprzedażowy weekend zaplanował także Empik. Tysiące produktów z oferty salonów sieci w dniach od 25 do 27 listopada będzie można kupić z rabatem do nawet 50 proc. Oferta obejmuje wybrane książki, płyty, firmy, gry komputerowe, planszówki, zabawki, artykuły papiernicze i dekoracje.

Sprawdź także: Czarny piątek. Klienci Lidla rzucili się po wyrzynarki i wyciskarki do soków

Wyprzedaże potrwają dłużej również w wielu galeriach. W warszawskich Złotych Tarasach promocje w ramach akcji Black Friday będą obowiązywać 25 i 26 listopada. Taniej zrobimy zakupy w sklepach: Guess, Wrangler, Top Shop, The Body Shop, Triumph, Vistula, Super-Pharm, Timetrend, Solar, Gatta, W. Kruk, Simple, Ecco, Victoria's Secret, Chantelle, Tatuum i wielu innych. Dokładny wykaz wszystkich marek, które biorą udział w czarnym piątku znajduje się na stronie galerii. Weekend wyprzedażowy w Warszawie organizują także: Arkadia, Sadyba Best Mall, Galeria Wileńska oraz Galeria Mokotów.

Czytaj też: Czarny piątek on-line. Oto lista e-sklepów, w których są dziś promocje

Duże 70-proc. promocje od 25 do 27 listopada oferują także wybrane sklepy zlokalizowane w trójmiejskich centrach handlowych: Galerii Metropolia i Galerii Bałtyckiej.
Czarny weekend wyprzedaży zorganizowano także w katowickim SILESIA CITY CENTRE. Poza promocjami do 70 proc., przygotowano tu także bony podarunkowe dla klientów – każdy kto zrobi zakupy za przynajmniej 300 zł otrzyma kupon o wartości 50 zł do wykorzystanie w ponad 200 sklepach na terenie centrum handlowego. W ramach promocji można zsumować nie więcej niż trzy paragony.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: