SuperBiz wiadomości Czy promocja Rossmanna obowiązuje w sklepie internetowym?

Czy promocja Rossmanna obowiązuje w sklepie internetowym?

20.04.2017, godz. 15:24
Rossmann
Rossmann foto: Materiały prasowe

20 kwietnia ruszyła długo wyczekiwana promocja w Rossmannie. Klienci drogerii mogą otrzymać nawet 55 proc. zniżki na zakupy. Sprawdź, gdzie obowiązuje promocja sieci Rossmann – w stacjonarnych sklepach, czy również online?

Aby skorzystać z promocji Rossmanna, trzeba kupić min. trzy produkty z dostępnej oferty kosmetyków do makijażu, np. maskarę, szminkę i puder do twarzy. Pierwszy dzień promocji spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem kupujących. Jeżeli obawiasz się, że możesz mieć problem ze znalezieniem swojego ulubionego produktu na półce w sklepie, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Promocja obowiązuje również w sklepie internetowym i aplikacji mobilnej! Możesz złożyć zamówienie w drogerii internetowej Rossmanna, a odebrać je osobiście w wybranym przez siebie sklepie lub na stacji Orlen. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że w twoim koszyku znalazły się upatrzone produkty i unikniesz stania w kolejce.

Zobacz też: -49 proc. na kosmetyki w Rossmannie. Jak zdążyć przed innymi?

Ceny dostawy przesyłki z Rossmanna:
W drogerii z sieci Rossmann: odbiór bezpłatny
Na dowolnie wybranej stacji Orlen: 10 zł
Przesyłka kurierska: 13 zł

Jak zwiększyć rabat w Rossmannie do 55 procent?
Dodatkowo, możesz zwiększyć wysokość rabatu z 49 proc. do 55 procent. Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną Rossmann PL, zarejestrujesz się w Klubie Rossmann, a następnie zeskanujesz „Twoją kartę" w aplikacji lub przyłożysz wybudzony smartfon z włączoną funkcją NFC do czytnika kart.

Przeczytaj też: Możesz zwiększyć rabat w Rossmannie do 55 procent. Zobacz jak

Gdzie obowiązuje promocja Rossmanna?
Promocja obowiązuje w drogeriach Rossmann, Internetowej Drogerii Rossmann oraz podczas zakupów w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Oferta jest ważna do 28.04.2017 r. lub do wyczerpania zapasów. O

Oprac. na podst. rossmann.pl, superbiz.se.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: