SuperBiz wiadomości Dzień Dziecka. Wyjątkowe znaczki Poczty Polskiej – Rodzina 500+ i Reksio!

Dzień Dziecka. Wyjątkowe znaczki Poczty Polskiej – Rodzina 500+ i Reksio!

01.06.2016, godz. 13:23
reksio
Znaczki z Reksiem. foto: materiał prasowy

Od dziś w placówkach Poczty Polskiej można kupić wyjątkowy znaczek pocztowy związany z rządowym programem Rodzina 500+. Specjalnie z okazji Dnia Dziecka poczta uruchomiła też sprzedaż znaczków z wizerunkiem psa Reksia! Jak podobają wam się nowe propozycje pocztowców?

Dzisiejszy dzień to nie tylko święto dzieci, ale i gratka dla filatelistów. Poczta Polska uruchomiła bowiem sprzedaż znaczków z serii „Rodzina”, które są bezpośrednim nawiązaniem do rządowego programu 500 zł na dziecko. Znaczek przedstawiający rysunek uśmiechniętej rodziny można kupić już za 3,7 zł. Jest on dystrybuowany wraz z okolicznościową kopertą, na której umieszczono kolorowankę dla dzieci.

ZOBACZ TEŻ: 500 zł na dziecko. Poczta Polska pomoże wypełnić i dostarczyć wniosek

W związku z Dniem Dziecka do serii „Polski film animowany” wchodzą z kolei znaczki z popularnym Reksiem. Te będzie można kupić za 2 lub 2,5 zł, również z wyjątkową okolicznościową kopertą. Pocztowcy przypominają, że w przyszłym roku przypada 50-lecie stworzenia tego sympatycznego rysunkowego psiaka. Co myślicie o propozycjach Poczty Polskiej?

Źródło: poczta-polska.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: