SuperBiz wiadomości EURO 2016. Francja-Rumunia. Tak obstawiają bukmacherzy

EURO 2016. Francja-Rumunia. Tak obstawiają bukmacherzy

10.06.2016, godz. 16:52
Francja - Rumunia w TV
Francja - Rumunia w TV foto: EAST NEWS

EURO 2016 rozpocznie się równo o godz. 21. W meczu otwarcia zmierzą się gospodarze z dobrze sobie znaną Rumunią, z którą toczyli boje w eliminacjach do ME 2012. Statystycy i bukmacherzy nie dają jednak szans reprezentacji Anghela Iordănescu. Ci, którzy skuszą się i postawią dziś na Rumunię, mogą sporo wygrać w przypadku sensacyjnego wyniku.

W meczu otwarcia, każdy wynik inny niż wygrana trójkolorowych, będzie zaskoczeniem. Historia jednak zna nie takie przypadki niewiarygodnych rozstrzygnięć pojedynków murowanych faworytów z drużyną skazaną na pożarcie.

Zobacz również: EURO 2016. Gdzie legalnie obstawiać mecze

Patrząc jednak na stawki w zakładach bukmacherskich, wszystko jest już przesądzone. Eksperci nie dają najmniejszych szans Rumunom, obstawiąc ich porażkę 1,25-1,38 zł (przy postawionej złotówce). Wykładając więc np. 100 zł w przypadku zwycięstwa gospodarzy otrzymamy jedynie 125-138 zł.

Remis szacowany jest na 4,9-5 zł. Wynik ten jest bardziej prawdopodobny, szczególnie, że podopieczni Iordănescu potrafią świetnie zamurować dostęp do własnej bramki.

Sprawdź także: EURO 2016. Mecz otwarcia Francja-Rumunia. Ile są warte obie drużyny? [INFOGRAFIKA]

Fortuny nie zdobędziemy typując triumf Francuzów. Trzy punkty gospodarzy są bowiem bardzo oszczędnie wyceniane. O tym jaki będzie wynik przekonamy się o godz. 21. Transmisja spotkania na TVP, Polsacie oraz kodowanych programach Cyfrowego Polsatu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: