SuperBiz wiadomości Nietypowa oferta pracy. Znane biuro podróży oferuje wakacje gratis

Nietypowa oferta pracy. Znane biuro podróży oferuje wakacje gratis

16.09.2016, godz. 12:03
Rainbow Tours
foto: Super Express

Oferty pracy z darmowym wypoczynkiem skierowane są do programistów. Ogłoszeniodawca nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat oferty, ale deklaruje, że firma ufunduje nowemu pracownikowi wakacje warte 8 tys. złotych.

„Zacznij pracę w Rainbow na nasz koszt" – kusi dobrze rozpoznawalne w Polsce biuro podróży. Jak poinformowało Metro Cafe, oryginalne ogłoszenie pojawiło się nie tylko w internecie, ale także w formie reklamy zewnętrznej, na trasie Łódź – Warszawa oraz przy Manufakturze w Łodzi. Czyżby firma miała problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych programistów? Niekoniecznie. Tego typu działalność ma również wartość wizerunkową.

Zobacz także: Polskie biuro podróży kupiło najlepiej rozpoznawalną czeską markę turystyczną

Wakaty dostępne są na dwóch stanowiskach – programisty C# i programisty ASP.NET. Każdy nowo zatrudniony pracownik o takiej specjalności dostanie w pakiecie jednorazowe wakacje do wykorzystania w dowolnym okresie pracy w Rainbow Tours. Jeżeli jednak zrezygnuje z pracy przed upływem 6 miesięcy, będzie musiał pokryć koszty wyjazdu z własnej kieszeni. Z regulaminu akcja „Zacznij pracę w Rainbow od wakacji na nasz koszt" wynika, że termin nadsyłania zgłoszeń rozpoczął się 31 sierpnia.

r.pl, Metro Cafe (16 września 2016 r.)

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: