SuperBiz wiadomości PiS wycofuje się z obietnic? "Być może część reform trzeba będzie rozłożyć w czasie"

PiS wycofuje się z obietnic? "Być może część reform trzeba będzie rozłożyć w czasie"

26.10.2015, godz. 11:34
Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin
Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin foto: se.pl

Jarosław Kaczyński i jego ugrupowanie triumfuje. Sondażowe wyniki wyborów dają PiS-owi nie tylko zwycięstwo, ale także prawdopodobnie samodzielne rządy. Świadomość posiadania realnej władzy i odpowiedzialności za państwo sprawia, że PiS zaczyna wycofywać się ze swoich hucznych zapowiedzi? - Zobaczymy, na co stać polskie państwo i co jest racjonalne do zrobienia. Być może część reform PiS trzeba będzie rozłożyć w czasie - powiedział Jarosław Gowin ze Zjednoczonej Prawicy w w Kontrwywiadzie RMF FM.

Poseł Gowin przyznał, że dla niego wsparcie dla młodych rodzin jest absolutnym priorytetem. W opinii polityka, to grupa społeczna, która jest w najtrudniejszym położeniu. Dopytywany przez Konrada Piaseckiego z RMF o sztandarowy pomysł PiS - 500 zł na każde dziecko, Gowin powiedział jednak: - Zobaczymy, na co stać polskie państwo i co jest racjonalne do zrobienia. Być może część reform trzeba będzie rozłożyć w czasie.

Zobacz koniecznie: Andrzej Duda nie zrealizuje swoich obietnic, jeśli nie pomoże Ewa Kopacz

Wśród pilnych spraw do załatwienia członek Zjednoczonej Prawicy wymienia też górnictwo. - Ewa Kopacz doprowadziła górnictwo do stanu kompletnej zapaści. Nie możemy pozwolić sobie na to, żeby wpompowywać kolejnych wiele miliardów - bo tak się dzieje w tym roku - w niezrestrukturyzowane kopalnie, ale z drugiej strony nie możemy sobie pozwolić na to, żeby górnictwo w Polsce upadło - stwierdził Gowin.

 

Zobaczymy, na co stać polskie państwo i co jest racjonalne do zrobienia. Być może część reform trzeba będzie rozłożyć w czasie

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-jaroslaw-gowin-obietnice-wyborcze-pis-byc-moze-trzeba-bedzie,nId,1909902#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoZobacz koniecznie: Andrzej Duda nie zrealizuje swoich obietnic, jeśli nie pomoże Ewa Kopacz

Źródło: rmf24.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: