SuperBiz wiadomości PKP Intercity jedzie na Węgry. Nowa oferta BUDAPEST SPECJAL

PKP Intercity jedzie na Węgry. Nowa oferta BUDAPEST SPECJAL

23.06.2017, godz. 11:39
PKP INTERCITY
PKP INTERCITY foto: Materiały prasowe

Po Ukrainie i Czechach, PKP Intercity skierował swoje pociągi na Węgry. Dzięki nowej ofercie BUDAPEST SPECJAL, osoby planujące wyjazd do Budapesztu, mogą nabyć bilet w dwie strony już od 39 euro (ok. 170 zł). Oferta jest nielimitowana, a bilety są ważne przez cały miesiąc od daty zakupu lub wskazanej przez podróżnego.

Pociągi PKP Intercity ruszają do Budapesztu
Już od 15 czerwca bieżącego roku pasażerowie PKP Intercity mogą skorzystać ze specjalnej taryfy BUDAPEST SPECJAL i wybrać podróż do Budapesztu w korzystnych cenach. Dzięki niej za przejazd na trasie Warszawa-Budapeszt-Warszawa podróżni zapłacą 49 euro. Z kolei podróżujący z Krakowa i Katowic będą mogli kupić bilety w cenie 39 euro za przejazd do Budapesztu i z powrotem.

Zobacz również: PKP Intercity uruchamia nowe połączenie do Czech

Należy jednak pamiętać, aby przy zakupie nabyć dodatkowo rezerwację miejsca do siedzenia w wysokości 3,50 euro dla składów wyjeżdżających z Polski oraz 3,00 euro dla pociągów kursujących z Węgier. Jeszcze mniej za podróż zapłacą rodziny z dziećmi. Ceny biletów dla najmłodszych zaczynają się od 10,40 euro dla połączeń z Warszawy, od 3,90 euro z Krakowa i od 2,60 euro z Katowic (plus opłata za zarezerwowanie miejsca).

Osoby planujące podróż z Warszawy lub Katowic do stolicy Węgier mają do dyspozycji dwa bezpośrednie połączenia PKP Intercity – jedno dzienne oraz jedno nocne. W nocnych pociągach kursujących do Budapesztu znajdują się wagony z miejscami do leżenia, sypialnymi i do siedzenia. Oferta BUDAPEST SPECJAL obowiązuje wyłącznie przy przejazdach z Warszawy/Katowic/Krakowa do Budapesztu i z powrotem, w drugiej klasie.

Sprawdź koniecznie: PKP Intercity ogłasza nowy rozkład jazdy i obniża ceny biletów

Oferta jest nielimitowana, dlatego mogą z niej skorzystać także osoby decydujące się na spontaniczny wypad za granicę. Bilety ważne są przez jeden miesiąc, a można je nabyć w krajowych kasach PKP Intercity na 60 dni przed terminem wyjazdu. Wszystkie informacje dotyczące oferty i połączeń PKP Intercity można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika lub dzwoniąc pod numer infolinii 19 757.

 

 

Źródło: PKP Intercity

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: