SuperBiz wiadomości Wizz Air ogłasza jednodniową promocję na bilety na 131 trasach

Wizz Air ogłasza jednodniową promocję na bilety na 131 trasach

09.08.2016, godz. 12:00
Wizzair
foto: Materiały prasowe

Wizz Air rusza z jednodniową promocją dla wszystkich, którzy jeszcze w tym sezonie nie skorzystali z urlopów lub chcą go powtórzyć. Tylko dziś do północy można zarezerwować bilety lotnicze o 20 proc. taniej na wszystkich 131 trasach w polskiej siatce połączeń taniego przewoźnika.

Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych dzisiaj, 9 sierpnia i obowiązuje do północy. Wszyscy pasażerowie, którzy dokonają zakupu biletów na niskokosztowe loty, wybierając jakąkolwiek z 58 destynacji dostępnych w polskiej siatce połączeń Wizz Air będzie mógł skorzystać ze zniżki -20 proc. (obniżka cen zawierających podatki i opłaty obowiązkowe oraz mały bagaż podręczny - oferta dotyczy wyłącznie nowych rezerwacji).

Zobacz także: Polacy planują wakacje na... wakacjach

Bilety na połączenia w polskiej siatce połączeń dostępne są dzisiaj w cenie już od 32 złotych.

Zniżka obowiązuje tylko w nowych rezerwacjach na wszystkich trasach z i do Polski. Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących do 10 pasażerów. Zniżka dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com, m.wizzair.com, w aplikacji mobilnej WIZZ.

Podróżnym węgierski przewoźnik oferuje również nowe połączenia. Z Gdańska ruszają loty do stolicy Ukrainy, Kijowa oraz z Katowic do popularnej w sezonie wakacyjnym miejscowości Bari w południowej części Włoch. Będą one funkcjonowały przez cały rok, po dwa razy w tygodniu.

Późną jesienią linia rozpocznie loty z Katowic do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na dwie z Wysp Kanaryjskich – Teneryfę i Lanzarote. Od stycznia Wizz Air będzie natomiast latać z Gdańska do Grenoble w Alpach Francuskich.

 

Źródło: Bankier.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: