SuperBiz wiadomości Włocławek: szczęśliwiec „zdrapał” prawie 200 tys. zł!

Włocławek: szczęśliwiec „zdrapał” prawie 200 tys. zł!

05.04.2016, godz. 16:41
Zdrapka Lotto
Zdrapka Lotto foto: Materiały prasowe

Jest pierwsza główna wygrana w nowej loterii LOTTO - „Dobre Życie”, w której można „zdrapać” nawet 194 tys. zł. Jedna z takich wygranych I stopnia padła dziś we Włocławku. Warto zaznaczyć, że nie trzeba było na nią długo czekać – zdrapki „Dobre Życie” wprowadzono do sprzedaży 14 marca br.

Zakup jednej zdrapki to wydatek 5 zł. Zasady loterii są bardzo proste. Gracz musi zdrapać wszystkie pola na kartoniku - wtedy ukażą mu się trzy rzędy liczb. Jeśli którakolwiek z liczb z pierwszego rzędu pojawi się w kolejnych, gracz wygrywa przypisaną do niej kwotę. Jeśli zaś w drugim i trzecim rzędzie znajdzie się napis DOBRE ŻYCIE, otrzymuje się nagrodę I stopnia, czyli wspomniane 194 tys. zł.

ZOBACZ TEŻ: Medal upamiętniający katastrofę smoleńską już w sprzedaży

Pieniądze wypłacane są w specyficzny sposób. Totalizator Sportowy od razu daje zwycięzcy 50 tys. zł. Reszta wygranej trafia na konto gracza przez kolejne trzy lata – po 4 tys. zł miesięcznie! W zdrapce można też wygrać 24 tys. zł (wypłacane przez rok – po 2 tys. zł) oraz nagrody jednorazowe po 5, 10, 20, 50, 100 i 1000 złotych. Szczęśliwiec z Włocławka zgarnął już pierwszą wygraną I stopnia, ale wciąż nic straconego. Na innych farciarzy czeka jeszcze siedem zdrapek z podobną wygraną.

Źródło: lotto.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: