SuperBiz wiadomości Wyniki LOTTO. Kumulacja 60 mln zł. Aż 3 osoby trafiły "szóstkę"!

Wyniki LOTTO. Kumulacja 60 mln zł. Aż 3 osoby trafiły "szóstkę"!

05.05.2016, godz. 07:28
Wyniki Lotto. REKODROWA kumulacja! Aż 60 MILIONÓW złotych do wygrania!
Wyniki Lotto. REKODROWA kumulacja! Aż 60 MILIONÓW złotych do wygrania! foto: Archiwum

Rekordowa kumulacja w Lotto. We wtorek 3 maja nikt nie trafił szczęśliwej szóstki i podobnie było w czwartek 5 maja. Dlatego nie 40 milionów złotych, ale aż 60 mln zł czekało w sobotę na zwycięzców. I taką kwotą podzieli się troje graczy! Zobacz, jakie liczby padły w ostatnim losowaniu.

Kumulacja LOTTO, do wygrania było 60 milionów złotych. Na wyniki losowania LOTTO czekała cała Polska. We wtorek można było wygrać 30 mln zł w Lotto. Ponieważ 3 maja nikt nie wytypował szczęśliwej „szóstki", stawka do zdobycia wzrosła. Najpierw do 40 mln zł, a teraz do 60 mln zł. I tym razem aż trzy osoby poprawnie skreśliło wszystkie sześć liczb! Każdy z nich wygrał po 19 268 238,40 zł.

Zobacz również: Lotto. Te liczby najczęściej zapewniają wygraną

Sobotnie losowanie Lotto zakończyło się bardzo szczęśliwie dla trzech osób. Dzięki liczbom: 11, 14, 20, 27, 30, 35, które znalazły się w ich zakładach, każda z nich wygrała po 19 268 238,40 złotych. Lista Lottomilionerów ma od dziś 1114 pozycji.

Wyniki losowania zostaną opublikowane pod adresem www.lotto.pl. Na stronie zostanie dodatkowo zamieszczony baner kumulacyjny. O wyniki można także pytać w punktach Lotto. Ponadto informacje o wygranej poda telewizja publiczna. Nawet, jeżeli uda się komuś wytypować sześć szczęśliwych liczb, miejscowość, w której mieszka szczęśliwy zwycięzca Totalizator Sportowy ujawni dopiero w poniedziałek. Najpierw Komisja Kontroli Gier i Zakładów będzie musiała sporządzić protokół z losowania. Rekordowa wygrana w Lotto miała miejsce w 2015 roku. Mieszkaniec Ziębic zdobył aż 35 mln złotych. W tym samym roku w Suwałkach wygrana wyniosła 30 mln złotych.

Czytaj też: Jak najlepiej zainwestować wygraną w Lotto?

Blisko 34 mln w 2012 r. udało się wytypować w Gdyni. W tym samym roku miały miejsce dwie inne wygrane oscylujące wokół 30 mln złotych. W Bolesławcu nagroda sięgnęła blisko 31 mln zł, a w Bolimowie – 29,5 mln złotego. Kumulacja Lotto idzie w górę od 10 kwietnia. Jeżeli komukolwiek uda się wytypować prawidłowo sześć liczb, stanie się on rekordzistą i numerem jeden w historii Lotto. Zapewni mu to automatycznie pozycję lidera w rankingu lottomilionerów Totalizatora Sportowego. Chociaż kumulacja jest wysoka, zwycięzca będzie musiał podzielić się zdobytymi pieniędzmi z fiskusem. Każda wygrana powyżej 2280 zł jest opodatkowana. Urząd Skarbowy pobierze 10 proc. nagrody.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: