SUPER AGRO. Nowości New Holland na AGRO SHOW

2016-09-22 16:18

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach koło Poznania to wydarzenie, na które niecierpliwie czekają producenci maszyn rolniczych. To dla nich znakomita okazja, by po raz pierwszy zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia.

Wśród wystawców tradycyjnie już nie zabraknie maszyn New Holland. Na firmowym niebiesko-żółtym stoisku producenta pojawią się m.in.: nowe serie ciągników T5 i T6 wyposażone w silniki spełniające normy emisji spalin Tier 4B.

Pokazy „na żywo"

New Holland to światowy lider w dziedzinie maszyn rolniczych. Sprzęt produkowany pod marką New Holland jest sprzedawany na całym świecie. Stało się już tradycją, że maszyny New Holland pokazywane są na AGRO SHOW w Bednarach. Każdego roku podczas imprezy producent żółtych i niebieskich maszyn zaskakuje premierami. Tym razem odwiedzający wystawę goście będą mieli okazję po raz pierwszy obejrzeć zmodyfikowane serie ciągników T5 i T6. Zresztą nie tylko obejrzeć, ale i przekonać się „na żywo", jak sprawdzają się w pracy.

– Można będzie usiąść za kierownicą, dokładnie przyjrzeć się maszynie, ale także porozmawiać z ekspertami New Holland – mówi Łukasz Chęciński, marketing manager marki New Holland.
Firma spodziewa się, że opinie i sugestie użytkowników sprzętu pomogą jeszcze lepiej dopasować go do wymagań i potrzeb rolników. Dla producenta charakterystycznych niebieskich i żółtych maszyn ważne jest, by osoby, które posiadają sprzęt lub planują jego zakup, mogły optymalnie dostosować parametry wybranej maszyny do swoich potrzeb, a w konsekwencji – zmaksymalizować wydajność pracy.

New Holland wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów

– Z naszego punktu widzenia bardzo istotny jest bezpośredni kontakt z użytkownikami maszyn. Opinie i sugestie na temat sprzętu, które otrzymujemy od operatorów podczas imprez takich jak Agro Show, są dla nas nieocenionymi wskazówkami. Dzięki nim możemy stale udoskonalać produkty – dodaje przedstawiciel New Holland.

Na razie wszystko wskazuje na to, że takie podejście znakomicie się sprawdza. Klienci cenią sobie niezawodność, nowoczesne rozwiązania i profesjonalną obsługę, którą zapewnia marka. O jakości i zadowoleniu klientów New Holland może świadczyć utrzymująca się od 7 lat pozycja lidera sprzedaży w Polsce.

Warto pamiętać, że zainteresowani zakupem sprzętu New Holland mogą skorzystać ze specjalnej oferty finansowania fabrycznego. Wsparcie to można uzyskać u każdego dealera, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości danego klienta.

Najnowsze