skycash

i

Autor: materiały prasowe skycash

Bilety kolejowe Leo Express dostępne w aplikacji SkyCash

2020-10-20 7:05

Bilety na przejazdy kolejowe Leo Express od dziś można kupić w SkyCash. Jest to już 11. przewoźnik kolejowy, ale pierwszy zagraniczny, którego oferta dostępna jest w aplikacji. Wśród udostępnionych tras znajdują się m.in. połączenia z Krakowa i Wrocławia do Pragi.

Bilety Leo Express w SkyCash można znaleźć i kupić wyszukując konkretne połączenie z poziomu funkcji „Zaplanuj podróż”, która znajduje się w dolnym pasku na ekranie głównym aplikacji lub klikając w kafel “Koleje”. Po wyszukaniu danej trasy, w szczegółach połączenia zostanie wyświetlona informacja, że jest ono realizowane przez Leo Express. Za bilet przewoźnika zapłacić można w szybki i bezpieczny sposób – korzystając z Portmonetki SkyCash, jak i dodanej w aplikacji ważnej karty płatniczej. Po zakupie, bilet widoczny będzie w zakładce “Moje bilety”.

ZOBACZ TEŻ: Popularna aplikacja z rozkładem jazdy komunikacji w Huawei AppGallery. Również na smartfony z HMS

Aplikację SkyCash pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie należy zasilić Portmonetkę SkyCash lub dodać aktywną kartę płatniczą.

Trasy kolejowe Leo Express dostępne w SkyCash:

·        Praga – Kraków ↔ Kraków – Praga

·        Praga – Lichkov – Wrocław ↔ Wrocław – Lichkov – Praga

·        Praga – Przerów – Ostrawa – Koszyce ↔ Koszyce – Ostrawa – Przerów – Praga

·        Praga / Česká Třebová – Uście nad Orlicą – Letohrad – Mlýnický Dvůr / Hanušovice

E-Polska. Debata: Technologie 5G – rewolucja dla polskiej gospodarki? Warunki osiągnięcia sukcesu

Warto podkreślić, że kupując bilet Leo Express w SkyCash można skorzystać z ulg, które ustawowo przysługują pasażerom podróżującym kolejami na terenie Polski. Dodatkowo, do kupionego w aplikacji biletu kolejowego można dokupić bilet na przewóz wózka inwalidzkiego lub dziecięcego. W pociągach Leo Express pasażerowie mogą skorzystać z szeregu udogodnień. Wśród nich są m.in.: darmowe Wi-Fi i gniazdka elektryczne, ciepłe i zimne przekąski, mały stoliczek przy każdym miejscu siedzący oraz filmy i gry planszowe.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze