fotowoltaika

i

Autor: IKO Szpilek można też użyć przy instalowaniu paneli na dachu krytym gontem bitumicznym

Dostawca elektrowni słonecznych Sunday Polska rusza z nową kampanią

2021-08-16 5:11

Firma Sunday Polska, jeden z liderów rozwoju fotowoltaiki w Polsce po raz kolejny w tym roku rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową. Najnowszym działaniom towarzyszy hasło „MIKRO SPŁATKA i makro oszczędności z Sunday!”. W publikowanych od 16 sierpnia spotach firma przedstawia korzystny sposób finansowania zielonych inwestycji.

Celem kampanii jest zaprezentowanie atrakcyjnej formy kredytowania inwestycji w energię słoneczną. Działania medialne stanowią kontynuację kampanii z udziałem Tomasza Karolaka pt. „Sunday daje moc! Moc prądu ze słońca.” Znany aktor ponownie pojawi się w spotach i materiałach reklamowych Sunday. Ogólnopolskie działania promocyjne rozpoczynają się 16 sierpnia i potrwają przez kolejne 7 tygodni. Grupą docelową są osoby w wieku od 30 do 59 lat. Spoty reklamowe będzie można zobaczyć m.in. w kanałach telewizyjnych i na platformach VOD Grup Polsat, TVN oraz TVP. Kampania obejmie również internet, w tym media społecznościowe.

Polski Ład. Nowa kwota wolna od podatku, wyższe emerytury i zmiany w składce zdrowotnej. Kto na nim zyska, a kto straci? Sprawdź!

Strategię i koncepcję kreatywną kampanii przygotowała Agencja Kreatywna Pompidou. Autorem scenariuszy jest dyrektor kreatywny agencji, Sebastian Wełdycz.  Spoty wyprodukowało Pompidou Film we współpracy z New PixelForge (CGI).   

Media zaplanowały agencja mediowa Havas Media i agencja Performance Labs, która kompleksowo realizuje również działania z zakresu marketing performance. Po stronie Sunday Polska odpowiedzialne za przygotowanie kampanii były Lidia Kłosowska i Beata Antosiewicz. MIKRO SPŁATKA zapewnia niskie, bezodsetkowe, raty przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy kredytowej. Miesięczny koszt w pierwszym półroczu kredytowania wynosi 49 zł dla kwoty kredytu o wartości poniżej 30 tys. zł oraz 99 zł dla kredytu w wysokości 30 do 60 tys. zł.

Sonda
Czy popierasz zmiany dla samorządów z Polskiego Ładu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze