Hulajnogi Free Now

i

Autor: Materiały prasowe

E-hulajnogi TIER od teraz dostępne także we FREE NOW w polskich miastach

2021-06-24 13:33

Platforma FREE NOW poszerza swoją ofertę multimobilności o kolejne usługi poprzez integrację z zewnętrznymi operatorami. W Polsce jej pierwszym niezależnym partnerem z zakresu mikromobilności staje się marka TIER. W ramach globalnego partnerstwa e-hulajnogi marki TIER, które wiosną zadebiutowały w Polsce, można już teraz wynająć i opłacić także przez aplikację FREE NOW w Trójmieście i Krakowie. FREE NOW z platformy taxi zmierza w kierunku platformy MaaS oferującej alternatywne opcje transportu od różnych operatorów - w jednej aplikacji.

Dotychczas integracja FREE NOW z e-hulajnogami TIER odbyła się w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Na rynku polskim to pierwsza tego typu integracja niezależnych względem siebie liderów na rynku mikromobilności i aplikacji do zamawiania przejazdów taxi. - Cieszymy się, że poprzez integrację z TIER możemy dać kilkuset tysiącom użytkowników FREE NOW w Polsce dostęp do wysokiej jakości usługi i sprzętu, jaką oferuje ten operator. Podobnie jak my, jest on znaczącym graczem na europejskim rynku mobilności, dzięki czemu nasza współpraca globalnie jest bardziej efektywna. W takim modelu partnerskim użytkownicy FREE NOW zyskują szerszy dostęp do innych niż taxi opcji transportu w mieście, a użytkownicy e-hulajnóg TIER dodatkowy kanał, przez który mogą z nich korzystać. Na start, w Trójmieście i Krakowie przygotowaliśmy kampanie zniżkowe na wynajem hulajnóg dla naszych użytkowników - mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce. 

ZOBACZ: Garmin prezentuje łatwy w obsłudze smartwatch Forerunner 55

Czerwcowa Masa Krytyczna razem z rolkarzami i użytkownikami hulajnóg elektrycznych!

- Nasza misja zmiany mobilności na dobre opiera się na rozszerzeniu dostępu do zrównoważonych, łatwo dostępnych i uniwersalnych rozwiązań mobilnych dla wszystkich. Tworzenie silnych partnerstw, takich jak współpraca z FREE NOW, jedną z wiodących platform mobilnościowych w Europie, pozwoli nam zaoferować szerszy dostęp do zrównoważonej mikromobilności na dotychczasowych rynkach TIER w Polsce oraz we wszystkich polskich miastach, do których planujemy wjechać w najbliższej przyszłości. - komentuje Mathieu Deloly, Dyrektor Zarządzający TIER w Polsce.

Sonda
Czy korzystasz z e-hulajnogi?

TIER, czyli zrównoważony sposób myślenia o bezkompromisowej mobilności

TIER jest firmą neutralną klimatycznie od stycznia 2020 r., a jednocześnie pierwszym przedsiębiorstwem z obszaru mikro mobilności, któremu udało się osiągnąć ten cel. Wszystkie e-hulajnogi wprowadzane przez markę do Polski są wyposażone w wymienne baterie, dzięki czemu możliwa jest ich wymiana na miejscu i w rezultacie znacznie efektywniejsze zarządzanie całą logistyką. Pojazdy TIER wyróżniają się też podwójnymi hamulcami i amortyzatorami, większymi kołami, czy też szerszą podstawą, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo, komfort i radość z podróży. Zasięg TIER obejmuje ponad 110 miast w Europie.

FREE NOW na drodze do MaaS przez partnerstwa

FREE NOW za cel obrało sobie promowanie wśród mieszkańców miast multimodalnej mobilności i podejmowania zrównoważonych decyzji dotyczących przemieszczania się z punktu A do B. Platforma chce oferować użytkownikom całą gamę dostępnych lokalnie opcji transportu indywidualnego i proponować im najbardziej efektywne w danym miejscu i czasie rozwiązania. W tym celu zamierza promować ofertę jednośladów na krótkich dystansach (np. dojazd do biura), a przejazdy taksówką na dalsze przejazdy (np. na lotnisko).

Jak wynająć hulajnogę we FREE NOW? 

Aby wynająć e-hulajnogę w aplikacji FREE NOW, wystarczy wybrać ikonkę hulajnogi na głównym ekranie, znaleźć najbliższą w pobliżu i odblokować. Po przejeździe użytkownik powinien zaparkować hulajnogę w bezpiecznym, niekolizyjnym miejscu i zakończyć przejazd w aplikacji. Płatność pobierana jest automatycznie przez aplikację FREE NOW. Cena przejazdu zgodna jest z cennikiem operatora. Więcej szczegółów: www.free-now.com/pl/e-scooter.

Najnowsze