Firmy nagrodzone za prospołeczną postawę

2012-10-09 4:00

W 14. edycji Raportu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu wyróżnione zostały Polski Związek Piłki Siatkowej i Ministerstwo Sportu i Turystki oraz redakcje "Dziennika Gazety Prawnej" i programu BIZON w Radiu PIN. "Super Biznes" był partnerem medialnym tego wydarzenia.

Nagrody zostały przyznane w ramach Raportu CSR "Gazety Finansowej", który jest publikowany co kwartał i w całości poświęcony obszarowi CSR. W każdym numerze wyróżniane są firmy i instytucje, które za pomocą interesujących inicjatyw wspierają ważne społecznie obszary.

Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki wyróżnione zostały za zaangażowanie w promocję sportu wśród dzieci i młodzieży. Doceniona została przede wszystkim realizacja wspólnego "Ogólnopolskiego projektu szkolenia młodzieży uzdolnionej sportowo w piłce siatkowej w szkolnych ośrodkach sportowych działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego". Głównym założeniem programu jest utworzenie w całym kraju Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dla dziewcząt i chłopców.

"Dziennik Gazeta Prawna" i program BIZON w Radiu PIN dostały nagrodę za poszerzanie wiedzy na temat idei CSR, a w szczególności za współtworzony Ranking Odpowiedzialnych Firm 2012 na łamach "Dziennika Gazety Prawnej", który odbywa się pod patronatem audycji BIZON.

Partnerem jedenastej edycji wyróżnień Raportu CSR jest "Super Biznes".

Najnowsze