Graj w zielone i oszczędzaj

2013-06-25 4:00

Chcesz, żeby twoja firma była bardziej przyjazna środowisku? Zacznij zasilać ją zieloną energią. Zmieniając sprzedawcę prądu na GDF SUEZ możesz zyskać nawet do 30 procent na firmowych rachunkach. A przy tym zadbać o wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie.

Zielona energia to energia produkowana z odnawialnych źródeł, np. z biomasy i wiatru (tzw. OZE). Prąd wytwarzany na bazie tych surowców jest o wiele mniej trujący dla środowiska. Pozwala na zmniejszanie emisji szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery i nie degraduje natury w takim stopniu, jak węgiel.

Korzyści dla środowiska i firmy

Na produkowaniu "czystej" energii nie korzysta wyłącznie środowisko naturalne, ale też przedsiębiorca. Decydując się na zasilanie swojej firmy zieloną energią, promuje własny biznes, zyskuje przewagę konkurencyjną i buduje wizerunek biznesu odpowiedzialnego społecznie. A także pokazuje innym, że środowisko to dziedzictwo, które trzeba chronić.

Ekoenergia taniej!

Współczesne wymagania środowiskowe rozumie doskonale GDF SUEZ Energia Polska S.A. - krajowy lider rynku energii odnawialnej. Widać to w ofercie "Zielona Energia" przygotowanej dla małych i średnich przedsiębiorców. Sprzedając ekologiczny prąd, GDF daje firmom z sektora MSP szansę wyróżnienia się na rynku energetycznym i zyskania opinii przedsiębiorstw, które potrafią godzić interesy ekonomiczne z troską o środowisko naturalne.

Promocja dla firm

Koncern przygotował dla sektora MSP specjalną ofertę. Wszystkie firmy, które do 2 lipca wykażą zainteresowanie zmianą sprzedawcy energii na rzecz pakietu "Zielonej Energii", będą mogły kupić dla swojego przedsiębiorstwa prąd z odnawialnych źródeł po cenie tańszej, tradycyjnie produkowanej energii. To pozwoli zyskać nawet do 30 procent - w zależności od posiadanej taryfy i obecnego sprzedawcy. Dlatego sprawdź, ile możesz zaoszczędzić w swojej firmie i dodatkowo uczynić ją ekologiczną.

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy zadzwonić pod numer: 32 60 30 599 lub wejść na stronę

www.gdfsuez.pl/dlafirm

GDF SUEZ Energia Polska S.A.

GDF SUEZ Energia Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy energetycznej GDF SUEZ, działającej w ponad 70 krajach. Jest piątym wytwórcą energii w Polsce i jednocześnie największym producentem w południowo-wschodniej części kraju. Zatrudnia blisko 500 osób. Jest właścicielem Elektrowni w Połańcu, w której uruchomił największy blok na świecie opalany wyłącznie biomasą. Posiada też trzy farmy wiatrowe: Jarogniew - Mołtowo, Wartkowo i Pągów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze