HBO GO za darmo! Bezpłatny dostęp do seriali i filmów na miesiąc. Jak zdobyć?

2021-02-23 11:55 tryb
HBO GO
Autor: SHUTTERSTOCK HBO GO

Dostęp do HBO GO za darmo. Serwis Pyszne.pl razem z HBO GO przygotowali luty pełen wrażeń. Do każdego zamówienia jedzenia klienci otrzymują bezpłatny miesiąc oglądania filmów i seriali w HBO GO.

Promocja Pyszne.pl i HBO GOPiątkowy wieczór z filmem i smakowitym jedzeniem to zawsze dobry pomysł. Co innego może dostarczyć nam tylu miło spędzonych chwil jak ulubiony serial i świeżo przygotowana przekąska. Nie bez powodu w kinach sprzedawany jest  popcorn i nachos. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Pyszne.pl z ostatnich lat wynika, że aż 3 na 4 osoby podczas seansu lubią mieć pod ręką coś do pochrupania. Około 20 proc. konsumentów podczas seansu korzysta z serwisu do zamawiania jedzenia. A gdyby połączyć darmowy dostęp do HBO GO z bezpieczną dostawą jedzenie do domu? 

Znany producent wyprzedaje swój sprzęt po ogromnych zniżkach! Smartfony, tablety i laptopy

Nie wyrzucaj jedzenia. W Bydgoszczy jest nowa jadłodzielnia!

Serwisy zdecydowały się na wspólną akcję, aby dostarczyć jeszcze więcej radości swoim użytkownikom. Sytuacja nie sprzyja wychodzeniu z domu, dlatego Pyszne.pl i HBO GO połączyły siły, aby zaproponować nam równie atrakcyjną alternatywę. - Wiemy z badań, że nasi klienci lubią zamawiać jedzenie na wieczorne seanse filmowe. Dlatego zainicjowaliśmy aktywację, która dostarcza im tej podwójnej przyjemności, zapraszając do współpracy jeden z ulubionych serwisów wielbicieli dobrego kina”– komentuje Marcin Schmidt, marketing manager Pyszne.pl. „Łączymy to, co wszyscy lubią: dobre jedzenie z dobrą rozrywką. 30 dni HBO GO w prezencie oznacza nieograniczony dostęp do 800 filmów i 300 seriali, dokumentów, koncertów i bajek dla dzieci. To brzmi jak plan na długie, zimowe wieczory - mówi Agata Oleszkiewicz, trade marketing manager HBO GO. 

Promocja obowiązuje do 28.02.2021 lub do wyczerpania zapasów. By otrzymać darmowy kod na 30 dni do HBO GO należy złożyć zamówienie za minimum 20 zł, a także zapisać się do newslettera Pyszne.pl. 

Najnowsze