Home & Market nagrodziło najlepszych

2011-06-07 4:00

Miesięcznik gospodarczy "Home & Market", w którym publikowane są między innymi zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm, od 15 lat przyznaje nagrody Menedżer Roku. W tym roku "Super Biznes" był partnerem medialnym tego wydarzenia.

31 maja 2011 roku w restauracji Villa Foksal odbyła się uroczysta gala związana z wręczaniem nagród Menedżer Roku. Z tej właśnie okazji sala restauracji wypełniła się po brzegi osobistościami ze świata biznesu. Wszyscy niecierpliwie czekali na to, by poznać tegorocznych laureatów.

Tytuł Najlepszego Menedżera Administracji Roku 2011 otrzymała Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Została nagrodzona za wdrażanie innowacyjnych zasad funkcjonowania Agencji i przekształcenie PARP w instytucję opartą na partnerskich relacjach ze środowiskiem biznesowym. - Cieszy mnie dostrzeżenie tego, że w administracji również są menedżerowie, o czym świadczy przyznanie nagrody Najlepszego Menedżera Administracji. Doceniono moją pracę: to, co udało się zrobić w PARP, aby stała się nowoczesną instytucją administracji publicznej - powiedziała nam Bożena Lublińska-Kasprzak.

Najlepszymi Menedżerami Roku 2011 zostali:

- Yoram Reshef, dyrektor generalny Centrum Handlowego Blue City,

którego doceniono za stworzenie najlepszego Centrum Rodzinno-Handlowego w Polsce w warunkach ogromnej konkurencji na rynku,

- Krzysztof Bobrowski, CEO OSG Records Management Group,

- Jarosław Śliwa, prezes Siódemka S.A.,

- Janusz Lach, członek Zarządu ds. Finansowych PKP CARGO S.A.,

za przyczynienie się do stworzenia trwałych podstaw dla systematycznego podnoszenia rentowności przez PKP CARGO,

- Sylwester Cacek, twórca i właściciel grupy kapitałowej Dominet S.A.,

- Artur Radwan, prezes zarządu Koleje Mazowieckie - KM sp. z o.o.,

- Adam Pawłowicz, prezes zarządu Konsalnet Holding SA,

za konsolidowanie rynku ochrony w Polsce, podwyższanie standardów i kreowanie nowych, europejskich trendów w tej branży,

- Artur Olech, prezes zarządu Grupy Generali,

za osiągnięcie przez Generali sukcesów na rynku ubezpieczeń na życie i emerytalnych oraz za wkład w dynamiczny rozwój Grupy na rynku ubezpieczeń majątkowych.

Nagrodę Róża Bez Kolców dla najlepszego banku otrzymał Alior Bank - za najbardziej uniwersalną ofertę bankową.

Nagrodę Srebrny Parasol dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego przyznano towarzystwu ubezpieczeń AVIVA Życie - za najlepsze ubezpieczenie na życie i firmie AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji - za najlepsze ubezpieczenie majątkowe.

Diamentową Prosperitę otrzymał Europejski Fundusz Leasingowy - za największy wkład w rozwój branży, z okazji 20-lecia rynku leasingowego w Polsce.

Po części oficjalnej odbył się cocktail podczas którego goście mogli złożyć gratulacje tegorocznym laureatom oraz wymienić się opiniami na temat prowadzenia biznesu. Miło nam, że "Super Biznes" został partnerem medialnym tego uroczystego wydarzenia.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze