Infrastruktura internetowa

i

Autor: Materiały prasowe Infrastruktura internetowa

IP Access od Colt dla klientów korzystających z usług Microsoft SaaS

2020-06-14 5:22

Colt Technology Services uzupełni microsoftową infrastrukturę Azure Peering Service poprzez kompleksową priorytetyzację ruchu dla usług Microsoft SaaS, zapewniając klientom bezproblemowy dostęp. Firma ogłosiła ulepszoną integrację z usługami Microsoftu, umożliwiając zoptymalizowaną pod kątem chmury, bezpieczną komunikację dla przedsiębiorstw korzystających z usług Microsoft SaaS, takich jak Microsoft Teams i Microsoft 365.

Usługa Microsoft Azure Peering Service będzie ogólnie dostępna. Colt zapewni kompleksową optymalizację routingu i ustalanie priorytetów przepływu dzięki usłudze Cloud Prioritization Service for IP Access, co wpłynie na zwiększoną wydajność usług.

ZOBACZ TAKŻE: W życie wchodzi "Plan C" dla firm. Jak wygląda bezpieczny powrót do pracy w nowej normalności

Colt był jednym z dostawców usług sieciowych w Europie biorących udział w uruchomieniu premierowej wersji Microsoft Peering Service (usługa komunikacji równorzędnej) w listopadzie ubiegłego roku. Firma gwarantuje, że przepływ danych dla Microsoft Teams i Microsoft 365 jest zoptymalizowany dla witryn klientów połączonych przez Colt IP Access z platformą Azure. Ulepszona integracja zapewnia kompleksową obsługę uwzględniającą ustalanie priorytetów ruchu między serwerami klienta a platformą Azure, co oznacza, że ​​użytkownicy korzystają z zaufanej, wydajnej łączności z gwarantowanym SLA, nawet w przypadku przeciążeń sieci. Wszelkie dane nie będą przechodzić przez sieć innych firm niż Colt i Microsoft, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo usługi.

– Microsoft 365 i Microsoft Teams są używane codziennie przez użytkowników biznesowych jako podstawowa metoda komunikacji i współpracy. Wiemy, jakie możliwości te narzędzia wnoszą do firm, a lepsza integracja między Colt i Microsoft znacznie poprawi jakość obsługi klienta – powiedział Peter Coppens, wiceprezes odpowiedzialny za portfolio produktów Colt.

 

– Colt  jako partner w programie Azure ExpressRoute zapewnia szybką, dedykowaną łączność z Azure. Z przyjemnością poszerzamy naszą współpracę, ogłaszając ogólną dostępność usługi Azure Peering Service – dodał Jeff Cohen, GM, Microsoft Azure w Microsoft Corporation.

Colt jest Złotym Partnerem Microsoftu, a od 2014 roku jest partnerem Azure Express Route, zapewniając bezpieczny i niezawodny dostęp do platformy Azure w czasie rzeczywistym. Dzięki Colt Cloud Prioritization przedsiębiorstwa mogą teraz korzystać z wiodącej na rynku obsługi aplikacji Microsoft SaaS. Usługa Cloud Prioritization jest już dostępna w Europie, w Azji będzie dostępna przed latem 2020 r.

Super Raport 10 VI (Goście: Emilewicz, Hermeliński, Markowski)
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze