Jak to się robi w Ameryce? Wielka kasa i wielka dobroczynność rodziny z Karoliny Północnej

2014-09-02 2:00

Mówi się, że w Ameryce wszystko jest większe – samochody, odległości, które trzeba nimi pokonać, supermarkety, a nawet zestawy w fast foodach. Większe są także szanse na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy – amerykańskie prawo działa na korzyść tych, którzy mają pomysł na dobry biznes! Tak stało się w przypadku Rona Shirleya z Lizard Lick Towing (program „Na holu w Lizard Lick" od 3 do 16 września w dni powszednie o godz. 20.00 i 20:30 tylko na CBS Reality). Jak Ron Dorobił się wielkiej kasy i co z nią robi? Sprawdźmy!

Ron Shirley miał jasne plany na życie – studiował i pracował w dwóch miejscach, ważna była dla niego adrenalina, nigdy nie siedział w jednym miejscu. I nagle pewnego dnia wszystko się zmieniło. Ron został rażony piorunem, spadł z wysokości drugiego piętra i nie mógł już utrzymać się samodzielnie na uczelni. Musiał wrócić do Karoliny Północnej, gdzie wśród tytoniowych pól nie do końca widział dla siebie miejsce. Ale zamiast się poddawać, wypadek z piorunem przekuł w sukces. Nie zamartwiał się, nie rezygnował z dobrego pomysłu na siebie, konieczność zmiany życiowych priorytetów nie załamała go. Ostatecznie postanowił zająć się odholowywaniem aut dłużników. W Stanach sprawa jest bowiem prosta – jeśli ktoś nie spłaca swojego samochodu, profesjonalna firma (taka jak Lizard Lick Towing) może go odholować na poczet długu. Oczywiście nie jest to bezpieczne ani spokojne zajęcie, ale pieniądze z tego są naprawdę duże! Jakie są rady Rona na założenie świetnie prosperującej firmy, która przyniesie wysokie dochody? Oto i one:

- nic nie dzieje się z dnia na dzień, ciężko pracować trzeba przez lata, ale dojdzie się do sukcesu

- trzeba być szczerym w stosunku do współpracowników – to właśnie oni mogą nam pomóc, ale mogą też zaszkodzić – dobre relacje to podstawa!

- o pracowników trzeba dbać: warto zabrać ich w piątek na kolację, wysłać kartkę z podziękowaniami, pamiętać o podwyżkach – szczęśliwy pracownik będzie się troszczył o firmę, w której pracuje

- szacunek w stosunku do współpracowników sprawia, że poniesione wysiłki wracają do nas, w postaci dobrze wykonanej pracy

Na co Ron i jego żona wydają pieniądze, które zarabiają w swojej firmie? Jak się okazuje, nie tylko na przyjemności. Wspierają wiele organizacji dobroczynnych. Ważne jest dla nich przede wszystkim szczęście dzieci, dlatego dotują organizacji wspierając chorych na autyzm. Oto jak mała firma z Karoliny Północnej osiągnęła wielki sukces i zarobiła pieniądze, którymi chętnie się dzieli!


Chcesz lepiej poznać rodzinę Shirley'ów? Oglądaj „Na holu w Lizard Lick" na CBS RealityPodwójne odcinki programu, premierowo od 3 do 16 września w dni powszednie o godz. 20.00 i 20:30 tylko na CBS Reality!

Chcesz się dowiedzieć więcej o programach CBS Reality? Zapraszamy na fanpage:
www. facebook.com/CBSRealityPolska?fref=ts


Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze