KRYZYS w KFC! Wpadka czy żart, za który ktoś STRACI PRACĘ?!

2020-01-06 11:50 doll
Wpadka w KFC
Autor: Shutterstock Wpadka w KFC

To może być wpadka, za którą ktoś straci pracę! W poniedziałek Trzech Króli na Facebooku firmy KFC doszło do kuriozalnej pomyłki: zdjęcie profilowe sieci fastfoodów zostało zmienione na… No właśnie! Czy to miał być żart, którego nikt nie zrozumiał?

Wiadomo, że w czasach mediów społecznościowych wizerunek marek na Facebooku czy Instagramie jest bardzo ważny. Każda wpadka lotem błyskawicy obiega media, nie tylko te branżowe, a z pozoru błahe pomyłki mogą kosztować setki tysięcy, o ile nie miliony złotych. Ciekawe, jak rozwinie się sprawa KFC, która na razie wygląda dość kuriozalnie.

6 stycznia przed południem ktoś zmienił zdjęcie profilowe na facebookowej stronie KFC – zamiast standardowego logo internauci zobaczyli czarno-białe selfie anonimowego nastolatka. Nie wiadomo, kim jest chłopak, ani z jakiego powodu zdjęcie trafiło na profil marki. Może to zwykła pomyłka, a może żart, który okaże się częścią jakiejś nowej kampanii?

Na razie internauci domagają się darmowych kubełków za tę wpadkę i żartują, że sprawę powinien wyjaśnić detektyw Krzysztof Rutkowski…

Najnowsze