Maczfit w każdym miejscu w Polsce? Firma startuje z usługą vendingową [ZDJĘCIA]

2019-09-20 19:44
Maczfit
Autor: Materiały prasowe Maczfit

Maczfit idzie jak burza. Dietetyczny gigant chce dotrzeć ze swoją ofertą do wszystkich Polaków. „Lodówki pełne zdrowia” to nowoczesne automaty vendingowe, w których można kupić posiłki Maczfit od ręki o każdej porze. Pierwsze maszyny ze zdrowymi posiłkami stanęły już w Warszawie. Niebawem będą dostępne w całym kraju.

Zeszłoroczny wynik sprzedażowy na poziomie 57 mln zł może w tym roku znacznie wzrosnąć – już w pierwszym półroczu 2019 r. Maczfit osiągnął 50-procentowy wzrost. Teraz firma zaskakuje najciekawszą na rynku ofertą usługi vendingowej, która pozwoli rozkochać się w maczfitowych daniach wszystkim Polakom. Na początek z automatów-lodówek skorzystamy w Warszawie, a docelowo na terenie całego kraju - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ TEŻ: Fitness gadżety w służbie zdrowia. Zobacz nowości technologiczne [ZDJĘCIA]

Co dzień zmieniamy nawyki żywieniowe Polaków na lepsze. Nie tylko dostarczamy dietetyczne posiłki do domów i biur, ale również edukujemy i doradzamy. Maszyny vendingowe mogą być nie tyle kolejną rewolucją, co elementem ewolucji. Chcemy dotrzeć ze zdrowym i smacznym posiłkiem do każdego miejsca w Polsce – tłumaczy Maciej Lubiak prezes firmy Maczfit.

(R)ewolucja maczfitowa
Catering dietetyczny Maczfit każdego dnia dociera do tysięcy klientów w ponad 300 miejscowościach w kraju. Dzięki swojej usłudze odgrywa olbrzymią rolę w rewolucji żywieniowej Polaków. Teraz czas na kolejne kroki – jak przystało na niekwestionowanego lidera branży i firmę, za którą stoją solidna wiedza, zespół specjalistów, najbardziej zaawansowana technologicznie hala produkcyjna w Polsce oraz lata doświadczeń.

Zdrowy kęs „na już”
Maczfit przekonuje, że dzięki niemu Polacy pokochali zdrowe odżywianie. A teraz posiłki dietetycznego będą czekały na nas nie tylko w domu. Dzięki „lodówkom pełnym zdrowia” z oferty firmy skorzystamy wszędzie – w pracy, na uczelni, czy w klubie fitness.Chcemy być dosłownie na wyciągnięcie ręki. Do końca tego roku planujemy około 50 automatów, a w przyszłym kilkaset. To krok milowy w branży cateringu dietetycznego – mówi Maciej Lubiak.

Składniki sukcesu
Maczfit zostawia w tyle konkurencję z segmentu diet pudełkowych. Firma zapewnia całodobowy dostęp do zróżnicowanych, smacznych, świeżych i dietetycznych dań z bogatego menu bez konieczności zamawiania całego pakietu. Automaty stwarzają rewelacyjną okazję do wypróbowania bogatej oferty lidera branży diet pudełkowych w Polsce. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Polacy coraz mniej się ruszają. Wszyscy za to płacimy i to miliardy złotych

W lodówkach znajdziemy dietetyczne desery, sałatki, dania mięsne oraz potrawy wegetariańskie (z tych ostatnich warto skorzystać tym bardziej, że Maczfit jest pierwszym i jedynym cateringiem dietetycznym z certyfikatem V-Label dla programów wegetariańskich i wegańskich – Vege i Wegan). Automaty vendingowe Maczfit to najbardziej zaawansowane technologicznie lodówki, z możliwością podgrzania posiłków zaraz po zakupie. Dodatkowo specjaliści firmy osobiście monitorują temperaturę, jakość dań i termin ich przydatności do spożycia - czytaj dalej.

Maczfit jest wszędzie tam, gdzie chcesz
- Chcę, by diety pudełkowe były dostępne wszędzie. Także dla tych, którzy nie chcą jeść pięciu posiłków, ale jeden czy dwa. To jeden z naszych celów. Dlatego wprowadziliśmy usługę vendingową, z możliwością zakupu dowolnej liczby posiłków, w dowolnym miejscu np. w biurach czy siłowniach. Chcemy też rozkochać w dietach pudełkowych inne kraje europejskie. Jesienią tego roku rozpoczynamy sprzedaż na rynku niemieckim. Pilotażowy program wystartuje w Berlinie – dodaje Maciej Lubiak prezes firmy Maczfit.

Maczfit podbija Europę
Wprowadzenie usługi vendingowej jest dla Maczfit jedną z kluczowych inwestycji. Jesienią tego roku gigant pojawi się na rynku niemieckim. Pilotażowy program wystartuje w Berlinie. A to - jak podkreślają przedstawiciele firmy, dopiero początek realizacji planów podboju europejskiego sektora diet pudełkowych i cateringu dietetycznego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze