Polomarket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Polomarket

Największa sieć polskich marketów otwiera kolejne sklepy. Polomarket ma już prawie 300 placówek

2021-07-21 17:32

Zgodnie z zapowiedzią, sieć POLOmarket nie ustaje w rozwoju i regularnie otwiera kolejne supermarkety. Dziś (21.07) Klientów przywitał zupełnie nowy sklep w Golinie (woj. wielkopolskie), w piątek otwarty zostanie wyremontowany sklep w Brzozówce (woj. kujawsko-pomorskie).

Nowy supermarket w Golinie, tak jak wszystkie otwarte w ostatnim czasie sklepy, został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem sieci POLOmarket. Jego wizytówką jest przestronność, funkcjonalność dla klienta, a także dbałość o ekologię. Szerokie aleje zakupowe i optymalne dostosowanie układu regałów, wpływają znacząco na komfort codziennych zakupów. Nowoczesne systemy chłodzenia i wyposażenie sklepu mają kluczowe znaczenie dla świeżości i jakości sprzedawanego asortymentu. Wygodny parking i atrakcyjna lokalizacja pozwalają natomiast na bezpieczne i szybkie zakupy, bez dodatkowych utrudnień - czytamy w komunikacie firmy.

ZOBACZ: Ceny w sklepach spadają! Tańsza chemia gospodarcza, mięso, nabiał i warzywa

Super Raport 21.07 (Goście: Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska, Jan Strzeżek - Porozumienie)

Wyremontowany obiekt w Brzozówce przywita klientów ponownie już 23 lipca. Poza generalnym remontem sali sprzedaży i nowym wyposażeniem, zyska także nowoczesne rozwiązania proekologiczne. Sieć POLOmarket otwiera regularnie nowe i zmodernizowane obiekty. W najbliższych miesiącach zaplanowała otwarcia sklepów w m.in. Koszalinie, Szczecinie, Smolcu, Sieradzu i Ostrowie Wielkopolskim.

Sonda
Czy robisz zakupy w Polomarkecie?

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie 5.800 osobom.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze