Polomarket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Polomarket

Największa sieć polskich marketów otwiera kolejne sklepy. Polomarket ma już prawie 300 placówek

2021-07-21 17:32

Zgodnie z zapowiedzią, sieć POLOmarket nie ustaje w rozwoju i regularnie otwiera kolejne supermarkety. Dziś (21.07) Klientów przywitał zupełnie nowy sklep w Golinie (woj. wielkopolskie), w piątek otwarty zostanie wyremontowany sklep w Brzozówce (woj. kujawsko-pomorskie).

Nowy supermarket w Golinie, tak jak wszystkie otwarte w ostatnim czasie sklepy, został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem sieci POLOmarket. Jego wizytówką jest przestronność, funkcjonalność dla klienta, a także dbałość o ekologię. Szerokie aleje zakupowe i optymalne dostosowanie układu regałów, wpływają znacząco na komfort codziennych zakupów. Nowoczesne systemy chłodzenia i wyposażenie sklepu mają kluczowe znaczenie dla świeżości i jakości sprzedawanego asortymentu. Wygodny parking i atrakcyjna lokalizacja pozwalają natomiast na bezpieczne i szybkie zakupy, bez dodatkowych utrudnień - czytamy w komunikacie firmy.

ZOBACZ: Ceny w sklepach spadają! Tańsza chemia gospodarcza, mięso, nabiał i warzywa

Super Raport 21.07 (Goście: Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska, Jan Strzeżek - Porozumienie)

Wyremontowany obiekt w Brzozówce przywita klientów ponownie już 23 lipca. Poza generalnym remontem sali sprzedaży i nowym wyposażeniem, zyska także nowoczesne rozwiązania proekologiczne. Sieć POLOmarket otwiera regularnie nowe i zmodernizowane obiekty. W najbliższych miesiącach zaplanowała otwarcia sklepów w m.in. Koszalinie, Szczecinie, Smolcu, Sieradzu i Ostrowie Wielkopolskim.

Sonda
Czy robisz zakupy w Polomarkecie?

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie 5.800 osobom.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze