Polomarket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Polomarket

Największa sieć polskich marketów otwiera kolejne zmodernizowane sklepy

2021-05-25 9:19

Zgodnie z zapowiedzią, POLOmarket otwiera kolejne nowe supermarkety. W tym tygodniu klientów sieci przywitają zupełnie nowe obiekty w Swarzewie i Sztutowie (woj. pomorskie) oraz w Sobótce (woj. dolnośląskie). Największa sieć polskich marketów otwiera regularnie nowe lub zmodernizowane obiekty. Tylko do końca lipca br. planowane jest uruchomienie kolejnych 6 nowych sklepów.

Wszystkie otwierane w najbliższych dniach supermarkety zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszym konceptem sieci POLOmarket. Szerokie aleje zakupowe i optymalnie dostosowanie układu regałów, zapewniają bardzo wysoki komfort codziennych zakupów. Wyposażenie sali sprzedaży, w szczególności w nowoczesne systemy chłodzenia, gwarantują zapewnienie najwyższej jakości i świeżości sprzedawanego asortymentu. Wygodne parkingi i atrakcyjne lokalizacje pozwalają natomiast na bezpieczne i szybkie zakupy, bez dodatkowych utrudnień.

ZOBACZ: Kultowe lody w KFC! Produkt w ofercie stacjonarnej i w dostawie z aplikacją

Ranking sklepów internetowych. Które z nich cieszą się największą popularnością?

W każdej z opisywanych inwestycji bardzo duży nacisk położono na proekologiczne rozwiązania, między innymi nowoczesne systemy odzyskiwania energii i oświetlenie led. Sklep w Sobótce (otwarcie 25.05) posiada także panele fotowoltaiczne o mocy 50 kWP oraz łąkę kwietną. Sklepy w Swarzewie (otwarcie 26.05) i Sztutowie (otwarcie 28.05) wyposażone zostały natomiast w najnowszej generacji układy chłodnicze, pozwalający na jeszcze większą oszczędności energii.

Sieć POLOmarket otwiera regularnie nowe lub zmodernizowane obiekty. Tylko do końca lipca br. planowane jest uruchomienie kolejnych 6 nowych sklepów. Część z otwieranych placówek będzie wspieranych logistycznie przez najnowsze, oddane w kwietniu b.r., trzecie centrum logistyczne grupy, zlokalizowane w Swarożynie.

Sonda
Czy robisz zakupy w Polomarkecie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze