Polomarket

i

Autor: materiały prasowe Polomarket

POLOmarket z bardzo wysokim ratingiem Wiarygodności Biznesowej CWB 2020

2021-03-12 3:14

Największa polska sieć supermarketów POLOmarket otrzymała od Bisnode Polska prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (CWB) 2020. W najnowszym badaniu POLOmarket uzyskał najwyższą możliwą ocenę ratingową A1. Przyznany rating potwierdza wysoką i stabilną rentowność prowadzonego biznesu oraz najwyższą zdolność do regulowania zobowiązań.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Ocena wiarygodności i stabilności firm przeprowadzana jest w oparciu o takie kryteria, jak m. in. analiza wskaźników finansowych czy analiza moralności płatniczej. Bisnode jest największym dostawcą danych i analiz w Europie. CWB to certyfikat przyznawany firmom za zachowanie stabilnej siły finansowej i najwyższych standardów płatniczych. Jak podaje Bisnode, jedynie 1% firm działających na rynku polskim przedsiębiorstw znajduje się w elitarnym gronie wyróżnionych. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej POLOmarket otrzymał kolejny rok z rzędu.

Testy na koronawirusa w Biedronce! Konkurencyjna cena! Od kiedy można kupić?

OGROMNE promocje w Biedronce. Szynka za 1 zł, masło za 3 zł, lody i czekolady za DARMO!

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany