Nowa sesja wizerunkowa sieci POLOmarket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Nowa sesja wizerunkowa sieci POLOmarket

Popularny SpongeBob w polskim markecie!

2019-10-10 2:57

Ulubione postacie - SpongeBob, Patryk, Gary, Skalmar, Eugeniusz Krab oraz Plankton ponownie zawitały do POLOmarketu. Tym razem Klienci sieci, zwłaszcza Ci najmłodsi znajdą wizerunki swoich ulubieńców na specjalnej kolekcji śniadaniowej. Kubki w sześciu wzorach, komplety talerzyków, misek oraz mat śniadaniowych już od 16 października (środa) będą dostępne w kolejnym programie lojalnościowym Grupy POLOmarket.

Produkty z kolekcji śniadaniowej „SpongeBob i Przyjaciele” Klienci sieci będą mogli otrzymać za darmo po uzbieraniu odpowiedniej ilości znaczków wydawanych przy okazji zakupów. Przy zebraniu mniejszej ilości znaczków klienci będą mogli dokonać zakupu naczyń korzystając z 50 proc. rabatu. Poza kolekcją śniadaniową w czasie akcji do nabycia będą w standardowej cenie pluszaki w dwóch rozmiarach z głównym bohaterem kreskówki, SpongeBobem.

ZOBACZ TEŻ: Promocja Biedronki - Kurczak za 50 groszy, szynka i kiełbasa za 1 złoty, żeberka za 2 złote!

- Licencja SpongeBob w akcji lojalnościowej zostanie wykorzystana u nas już kolejny raz. Po sukcesie pierwszej akcji z maskotkami sprzed dwóch lat, teraz zdecydowaliśmy się na zupełnie inne nagrody – dużo bardziej funkcjonalne, które będą towarzyszyły naszym najmłodszym, a także tym starszym Klientom każdego dnia, przy śniadaniu czy choćby porannej kawie. Dlatego właśnie tym razem są to zestawy śniadaniowe – kubki, talerzyki, miseczki i maty, a nie kolejne pluszaki, dominujące od lat w programach sieci handlowych – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Jak je zdobyć? To proste. Wystarczy robić codzienne zakupy w POLOmarkecie przy użyciu karty lojalnościowej – POLOkarty lub e-POLOkarty i zbierać specjalne znaczki: papierowe na ulotce kolekcjonerskiej, lub wirtualne w aplikacji. Za każde wydane 30 zł lub zakup oznaczonych produktów klienci otrzymują znaczki. Ci, którzy zbiorą od 30 do 50 znaczków, będą mogli odebrać kubek, maty, talerzyki lub miseczki za darmo. Po zgromadzeniu połowy znaczków nagrody będzie można zakupić z 50 proc. rabatem, odpowiednio w cenach od 14,99 zł do 29,99 zł.

Akcja trwać będzie od 16 października do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Od 16 października do 17 grudnia klienci będą mogli zbierać papierowe lub wirtualne znaczki. Na odbiór nagród będą mieli jeszcze dwa dodatkowe tygodnie. Regulamin akcji i karta do kolekcjonowania naklejek dostępne będą w sklepach oraz do pobrania na stronie www.polomarket.pl. Aplikacja POLOmarket, w której będzie można kolekcjonować wirtualne znaczki jest do pobrania za darmo z Google Play lub AppStore.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany