enea.

i

Autor: mat. prasowe

Poznań wybrał spółkę Enea

2016-11-15 11:54

Enea wygrała przetarg na dostawę energii elektrycznej do ponad 60 podmiotów z Poznania i okolic. Wartość przetargu wynosi przeszło 67,6 mln złotych. Energia zostanie zakupiona przez samorządy, podległe im jednostki i instytucje oraz inne podmioty publiczne w ramach zakupów grupowych.

Przetarg obejmował blisko 4 tys. punktów poboru energii. Odbiorcami zakupionej przez Eneę energii będą: urzędy, muzea, szpitale, uczelnie wyższe i teatry. Energia elektryczna zostanie przeznaczona dla grupy, w skład której wchodzą m.in. gminy zrzeszone w Stowarzyszeniu Metropolia Poznań, podległe im instytucje i jednostki oraz podmioty publiczne, które nie są związane z JST.

Zobacz także: Zmiany w Tauronie: wiceminister zastąpi kolegę ministra

– Zwycięstwo w przetargu obejmującym tak wiele samorządów i podmiotów publicznych z aglomeracji poznańskiej potwierdza, że nasza firma cieszy się zaufaniem oraz jest gwarantem stabilnej i pewnej sprzedaży energii elektrycznej. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaproponować partnerom najlepszą ofertę, która idzie w parze z wysokimi standardami – podsumował Bartosz Zieliński, dyrektor Departamentu Sprzedaży Enei.

Łącznie spółka zakupi 262 GWh energii elektrycznej. Coraz częściej samorządy, podległe im jednostki oraz podmioty publiczne decydują się na grupowe zakupy energii elektrycznej. Dzięki współpracy można nabyć energię w korzystnej cenie.

Źródło: media.enea.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze