Piłka, piłka nożna

i

Autor: East News

Ten Stolec podbija polski internet [ZDJĘCIA]

2018-06-15 12:47

Dziś bez mediów społecznościowych, a zwłaszcza Facebook’a czy Twittera nie może funkcjonować niemal nikt, a już na pewno nie szanujący się klub piłkarski. Jak się okazuje, nawet polska drużyna z… B-Klasy. Iskra Stolec może i nie czaruje na boiskach ekstraklasy, ale pokazuje, że w internecie porusza się mistrzowsko.

Klub Iskra Stolec założony został w miejscowości Stolec w województwie łódzkim w 2015 roku. Po trzech latach istnienia postanowił, że konto na facebook’u i strona internetowa to za mało. Iskra Stolec założyła profil na Twitterze i natychmiast podbiła serca internautów.

Bez specjalnej promocji, bez reklamy, w tydzień klub piłkarski uzbierał niemal 800 obserwujących. Nic dziwnego – internautom podoba się dystans do siebie prowadzących konto. Codziennie zasypują Twittera żartami, najczęściej nawiązującymi do nazwy miejscowości, w której mieści się siedziba klubu.

Trzeba teraz trzymać kciuki, by wraz z rosnącą popularnością klubu na Twitterze rosła też popularność, a przede wszystkim forma ich piłkarzy. Kto wie, może kiedyś będą takim „kopciuszkiem” jak Termalica Bruk-Bet Nieciecza?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze