The Engineers Band

The Engineers Band zagra na MIŃKIEJ 65!

2022-12-09 16:49

Już w najbliższa sobotę 10 grudnia o 18.00 na Mińskiej 56 zagra zespół The Engineers Band. Konert towarzyszy game jamowi COPERNICUS 550, inaugurującemu obchody „roku kopernikańskiego”, którego organizatorem jest Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych.

Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych już teraz otwiera obchody „roku kopernikańskiego” poprzez wyjątkowy weekend 9 - 11 grudnia. W jego trakcie, na Mińskiej 65 odbędzie się zarówno maraton tworzenia gier jak i wyjątkowy koncert coverów.

The Engineers Band to bogaty, nieustannie doskonalony i powiększany repertuar jest niewątpliwym atutem zespołu. Można w nim odnaleźć standardy muzyki rozrywkowej, tanecznej, wielkie przeboje muzyki pop czy rocka, zarówno w wersji wokalnej jak i czysto instrumentalnej. Dodatkowym wyróżnikiem zespołu jest także jego nietypowy skład. Łączy on w sobie małą orkiestrę smyczkową z bardziej typowym big-bandem.

Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych

Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych to instytucja kultury, której nadrzędnym celem jest wspieranie i promowanie działań polskich przemysłów kreatywnych na niespotykaną dotąd w Polsce skalę. W swoich działaniach Centrum skupia się na wspieraniu polskiego gamedevu, filmu, muzyki, sztuk plastycznych i użytkowych.

Pieniądze to nie wszystko- Rafał Bochenek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze