Dobry Wzór 2016

i

Autor: ARP

Wystawa Dobry Wzór 2016 potrwa do 1 grudnia

2016-11-21 16:11

Prace zgłoszenie do konkursu Dobry Wzór 2016 można bezpłatnie oglądać na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie do 1 grudnia tego roku.

W tym roku eksperci Instytutu znaleźli na rynku 1694 produkty, spośród których do konkursu zgłoszono rekordową liczbę – 222 produktów, spełniających kryteria konkursu „Dobry wzór". Jury pod przewodnictwem Katarzyny Rzehak, dyrektor kreatywnej IWP, w skład którego weszli m.in. prezes ARP Marcin Chludziński, prezes PARP Patrycja Klarecka oraz dyrektor Departamentu Innowacji w MR Małgorzata Szczepańska, wyłoniło 136 finalistów.

Zobacz też: Architektura humanitarna [GALERIA]

Nagrody w konkursie Dobry Wzór przyznawane są w dziesięciu kategoriach: Dom, Praca, Strefa publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, a także Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria, które są nowością w tegorocznej edycji.

Wystawa Dobry Wzór 2016 to największa wystawa designu w Polsce. Zobaczymy na niej 136 produktów i usług – finalistów i laureatów konkursu Dobry Wzór.

Eksponaty można podziwiać do 1 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego na ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie. Wystawa czynna jest od wtorku do niedzieli. Wstęp wolny.

Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku. Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze