Colt

i

Autor: Materiały prasowe

Z Google Cloud do Colt: Jaya Deshmukh wiceprezesem ds. strategii i transformacji

2021-05-19 13:37

Colt Technology Services ogłosił powołanie Jaya Deshmukh na nowo utworzone stanowisko wiceprezesa wykonawczego (EVP) ds. strategii i transformacji. Jej zadaniem będzie zarządzanie i kierowanie strategicznym planem działania i relacjami w firmie. Deshmukh będzie podlegać bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Colt, Keri Gilder.

Do tej pory, Jaya pełniła funkcję Head of Strategy - EMEA w Google Cloud, gdzie była odpowiedzialna za tworzenie i opiekę nad strategią organizacji. Ostatnio zajmowała również stanowiska w Microsoft, PwC i Cognizant, gdzie odpowiadała za wdrażanie rozwiązań cyfrowych i przyspieszanie wykorzystania chmury w celu budowania sukcesu klientów.

– Jaya dołączyła do naszego zespołu kierowniczego, aby zarządzać rozwojem i realizacją strategii Colt, a także pakietem produktów i programem partnerskim. Jej niedawne doświadczenie w zakresie cyfrowej transformacji i rozwiązań chmurowych sprawia, że ​​idealnie nadaje się do kierowania nowym zespołem w Colt, zachęcając go do dalszego wprowadzania innowacji i rozwijania organizacji – skomentowała nominację Keri Gilder, CEO Colt.

ZOBACZ: Uber świętuje otwarcie restauracji i rozdaje zniżki na przejazdy dla wszystkich

Marek Zuber: W Polskim Ładzie nie zgadzają się liczby [Super Raport]

– Możliwość dołączenia do organizacji, która rozpoczyna nową podróż o strategicznym znaczeniu, jest zawsze ekscytująca, daje możliwość prawdziwej współpracy z partnerami i klientami, aby mieć pewność, że jesteśmy w pełni dostosowani i możemy naprawdę napędzać rozwój ich firm – powiedziała Deshmukh.

Nominacja Jaya to kolejne już następstwo wdrażania nowej trzyletniej strategii Colt, której celem jest dalszy rozwój sieci IQ firmy Colt poprzez innowacje i cyfryzację. W ten sposób Colt dąży do przyspieszenia rozwoju biznesu, upewniając się, by firma była wystarczająco elastyczna, aby wspierać przedsiębiorstwa we wkraczaniu w przyszłość.

Firma Colt 

Colt stara się zmieniać świat, dzięki sile łączności - wykorzystując wartości, które od zawsze były w DNA firmy, umożliwia klientom sukces. Sieć Colt IQ łączy ponad 900 centrów danych w Europie, Azji i największych centrach biznesowych w Ameryce Północnej, z ponad 29 000 budynkami z własną infrastrukturą sieciową.

Najnowsze