Infrastruktura internetowa

i

Autor: Materiały prasowe Infrastruktura internetowa

Colt przedstawił nową strukturę organizacyjną i strategię na najbliższe trzy lata

2020-11-18 3:37

Firma Colt Technology Services ogłosiła nową trzyletnią strategię i strukturę organizacyjną, które pozwolą firmie lepiej dostosować się do zmieniającej się dynamiki rynku. Dyrektor zarządzająca zapowiedziała też, na czym będzie się koncentrować w nadchodzących latach.

Firma wszystkie działania będzie podejmować w oparciu o mocne fundamenty swojej cyfrowej sieci. Nowa strategia skupia się na dalszym rozwoju sieci Colt IQ poprzez innowacje i przyspieszanie wzrostu dzięki sile jej pracowników. Jak podkreśliła Keri Gilder, firma jest przygotowana, aby wspierać przedsiębiorstwa we wkraczaniu w przyszłość.  Strategię Colt można podzielić na cztery obszary zainteresowania. Należą do nich:

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: TO KONIEC popularnej aplikacji Endomondo! Jak nie stracić danych i je przenieść?

• Zwiększenie znaczenia Colta w branży i zdobywanie rynku SD WAN.

• Współtworzenie rozwiązań z firmami rozwijającymi chmurę.

• Wzmożona kontrola jakości obsługi klienta.

• Zapewnienie podstaw przyszłego zrównoważonego rozwoju.

Aby potwierdzić, że Colt jest przygotowany do realizacji tej strategii, ogłoszono również nową strukturę organizacyjną, która ma na celu sprzyjanie lepszej współpracy zarówno wewnątrz organizacji, jak i z klientami i partnerami.

Nowa struktura opierać się będzie na poniższych filarach:

• Technologia i bezpieczeństwo - usprawnianie systemów i procesów Colta, a także zwiększanie bezpieczeństwa i wykorzystania danych.

• Działania operacyjne i produkcja - doskonalenie usług przy ścisłym dostosowaniu do możliwości inżynieryjnych/technicznych Colta.

• Strategia i transformacja - zarządzanie strategicznymi planami i relacjami, przy równoczesnym dostosowaniu naszej komunikacji, aby jasno prezentować nasz cel i wizję.

• Sprzedaż, marketing i zarządzanie relacjami z klientami - przeprojektowana funkcja CCO, skupiająca się na klientach i tym, jak możemy lepiej zaspokajać ich potrzeby.

• Zasoby ludzkie - zapewnienie, że ludzie pozostają w centrum tego, co robimy.

• Finanse - Kontynuacja zwiększania przewagi konkurencyjnej Colta.

• Doradztwo prawne - kontynuacja zapewniania firmie Colt bezpieczeństwa i pomoc klientom w poruszaniu się w ciągle zmieniającym się otoczeniu prawnym.

Kiedy powrót do szkół? Koniec zdalnego nauczania

W ramach tej zmiany Ashish Surti, Avijit Singh i Robin Farnan zostali awansowani i przeniesieni do zespołu Executive Leadership Team (ELT) Colta.

Ashish będzie pełnił nowo utworzoną funkcję wiceprezesa wykonawczego ds. technologii i bezpieczeństwa, odpowiedzialnego za przygotownie ogólnej strategii technologicznej i bezpieczeństwa oraz jej realizację. Ashish pracuje w Colcie od trzech lat, wcześniej zajmował stanowisko Chief Security Officer/dyrektora ds. bezpieczeństwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Colt i Atos ogłaszają partnerstwo. Dostarczą rozwiązania Contact Center jako usługę w chmurze

Avijit przejmie teraz rolę szefa sztabu dyrektora generalnego, odpowiedzialnego za opracowywanie i kierowanie wdrażaniem strategicznych inicjatyw w całym Colt. Wcześniej zajmował stanowiska od szefa sztabu dyrektora operacyjnego.

Robin obejmie teraz nowo utworzoną funkcję wiceprezesa wykonawczego ds. operacyjnych i wytwarzania, odpowiedzialnego za całość produkcji, strategię dostaw, operacyjną i asekuracji. Robin dołączył do Colt w 2016 roku jako wiceprezes (wiceprezes) ds. zapewnienia usług, a do niedawna był wiceprezesem ds. dostarczania usług. Nowe nominacje podlegają dyrektorowi generalnemu Keri Gilder.

Inne zmiany w zarządzie zgodnie z nową strukturą, obejmują; Paulę Cogan, która została wiceprezesem wykonawczym ds. sprzedaży, marketingu i zarządzania relacjami z klientami, odpowiedzialna za kierowanie strategią handlową Colt, prowadzenie globalnych zespołów sprzedaży, przedsprzedaży, marketingu i zarządzania relacjami z klientami.

• Venkatesh Ravindran został mianowany wiceprezesem ds. bezpieczeństwa.

• Carlos Jesus został wiceprezesem ds. świadczenia usług.

• Nola Pocock została wiceprezesem ds. komunikacji globalnej.

• Andrew Edison został wiceprezesem ds. globalnych przedsiębiorstw i rynków kapitałowych.

• Ruth Welter została wiceprezesem ds. globalnych sojuszy strategicznych.

– Ten rok był dla nas wszystkich przełomem. Chociaż narzucono nam wiele zmian, często trzeba być zmuszonym do zmiany podejścia/ zejścia z utartych szlaków, aby zobaczyć, gdzie należy dokonać bardziej trwałych zmian. Spędziłem kilka miesięcy, odkąd objąłem rolę dyrektora generalnego, rozmawiając z naszymi pracownikami, próbując zrozumieć, jak możemy zoptymalizować naszą organizację, pozostając wiernym temu, co zawsze było w DNA Colta - naszej sieci i naszych relacji z klientami – powiedziała Gilder komentując zmiany.

– Uważam, że nowa strategia i struktura, stawiają Colt w najlepszej możliwej pozycji, dzięki której pozostaniemy czołowym partnerem w ekosystemie łączności i cyfrowej transformacji przedsiębiorstw. Jestem też niesamowicie dumna, że mamy utalentowanych menedżerów do przewodzenia tej zmianie. Ashish, Avijit i Robin byli kluczowymi członkami rodziny Colt i cieszę się, że teraz dołączają do naszego zespołu ELT – podkreśliła.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze