Dla profesjonalistów

2008-09-19 15:50

Pierwszego października do sprzedaży trafi długo oczekiwana Nokia N96. Ten prawdziwie mobilny komputer multimedialny to flagowy produkt ze znanej serii N.

Kieszonkowe kino

Innowacyjna konstrukcja rozsuwana w dwóch kierunkach powoduje, że nowe urządzenie z serii N przystosowane jest do oglądania plików wideo i mobilnej telewizji w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 2,8 cala oraz wbudowanym głośnikom 3D każdy użytkownik będzie mógł poczuć się, jakby był w samym sercu akcji odtwarzanego filmu. Wbudowana pamięć 16 GB z możliwością rozszerzenia do 24 GB przy wykorzystaniu karty microSD umożliwia przechowywanie nawet 40 godzin nagrań wideo.

Dzięki szybkiej łączności USB 2.0, WLAN i HSDPA można jeszcze sprawniej przesyłać i wyświetlać filmy. N96 obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty wideo, takie jak MPEG-4, Real Video
i Flash Video. Ponadto N96 obsługuje technologię DVB-H, co oznacza możliwość oglądania telewizji na żywo przy użyciu automatycznie aktualizowanego przewodnika po programach.

W sercu  muzyki

Wielbiciele muzyki docenią wysoką jakość odtwarzacza oferowanego przez model N96 oraz jego muzyczną funkcjonalność. Aparat posiada klawisze multimedialne, złącze słuchawek 3,5 mm oraz wbudowane głośniki stereo z efektem trójwymiarowości. Dla tradycjonalistów pozostaje natomiast wbudowane radio z RDS.

Rozrywka bez granic

Dopełnieniem multimedialnych możliwości flagowego modelu Nokia z serii N jest „Nokia Download!”  - pomocne oprogramowanie, które ułatwia pobieranie i instalację nowych aplikacji. Oczywiście N96 umożliwia także korzystanie z usług internetowych Ovi, takich jak mapy, sklep muzyczny czy udostępnianie plików.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze