sklep Huawei

i

Autor: materiały prasowe sklep Huawei

Game Fest: zapłać w grze pobranej z AppGallery i odzyskaj połowę wydatków

2020-11-25 10:12

Huawei przygotował promocję dla użytkowników, którzy pobierają gry z AppGallery. Za pierwszą płatność w jednej w wybranych gier, użytkownik otrzyma 50 proc. zwrotu w Punktach Huawei. Natomiast na osoby, które zainstalują gry „World of Tanks Blitz” lub „Asphalt 9: Legends”, czekają atrakcyjne zestawy prezentów w grze. Akcja potrwa do 6 grudnia.

50 proc. zwrotu w Punktach Huawei za pierwszą płatność w grze

Aby otrzymać 50 proc. zwrotu wydatku, wystarczy dokonać płatności w jednej z wybranych gier – na przykład za wydane 20 zł, użytkownik otrzyma 10 Punktów Huawei. Warunkiem jest, aby gra została pobrana ze sklepu z aplikacjami AppGallery, niezależnie czy w czasie trwania kampanii czy przed, a w momencie jej instalowania, użytkownik powinien być zalogowany za pomocą swojego ID Huawei. Ważne jest również, aby była to pierwsza płatność – zwrotu nie może otrzymać gracz, który już wcześniej dokonywał zakupu. W czasie trwania kampanii, użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

ZOBACZ TEŻ: Jak połączyć swój biznes z ekosystemem Huawei? Startuje Huawei Developer Conference Polska

Gry objęte ofertą to World of Tanks Blitz MMO, Asphalt 9: Legends, ASMR Slicing, Lords Mobile, Archero, Game of Sultans, Gods and Glory, Top Eleven, Cash Frenzy Casino, Days of Empire, Dystopia: Contest of Heroes, Rise of the Kings.

Otrzymane Punkty Huawei można ponownie wykorzystać na zakupy w grach – wystarczy wybrać je jako formę płatności podczas zakupów. Można je wydać także na inne usługi Huawei – Motywy, Chmurę czy wypożyczenie filmów w Huawei Filmy.

PILNE! Rząd sprawdza nasz MAJĄTEK, DOCHODY i EMERYTURĘ. Ostatnie dni! Nie powiesz? Grozi kara!

Zestawy prezentów w grze dla nowych graczy

Osoby, które po raz pierwszy pobiorą z AppGallery gry World of Tanks Blitz MMO lub Asphalt 9: Legends, otrzymają wartościowe nagrody w grze. Za pobranie gry World of Tanks Blitz użytkownik otrzyma 7 dni dostępu premium oraz 250 sztuk złota. Na graczy w Asphalt 9: Legend czeka 125 Tokenów, 50,000 Kredytu oraz ograniczony czasowo dostęp do samochodu Ferrari F40. Aby odebrać nagrody, wystarczy wejść na stronę Game Fest dostępną tutaj, pobrać grę, kliknąć w „Odbierz Gift Pack”, następnie przejść na swoje konto w AppGallery, w zakładkę „Ja”, „Nagrody”, „Inne”, skopiować voucher, a na końcu wrócić do gry i wygenerowany kod wpisać w odpowiednie miejsce.

Osoby, które nie posiadają ID Huawei, mogą je w łatwy sposób założyć na smartfonie Huawei wchodząc w „Ustawienia”. Liczbę Punktów Huawei również można sprawdzić w „Ustawieniach” w zakładce „Płatności i zakupy”. 

W sklepie AppGallery znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już blisko 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze