Hisense Laser TV L9G Trichroma – kolejna odsłona innowacyjnej technologii laserowej

2022-06-19 12:20
nowości TV Hisense
Autor: Materiały prasowe nowości TV Hisense

Hisense przedstawia nową odsłonę innowacyjnej technologii laserowej dzięki flagowej serii Laser TV L9G. Od 2014 roku, kiedy Hisense wprowadził innowacyjną technologię laserową na rynek, producent podnosi standardy i jakość rozwiązań. W efekcie tworząc zaawansowaną innowację technologiczną dla najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących wysokiej jakości kina domowego.

Nowa flagowa linia telewizorów laserowych

Laser TV L9G jest dostępny w rozmiarach 100 i 120 cali. Oba nowe telewizory z projektorem krótkiego rzutu zapewniają zupełnie nowy poziom wrażeń podczas oglądania filmów czy wydarzeń sportowych, przenosząc użytkownika w samo centrum akcji.

Potrójny laser TriChroma

Zastosowana w L9G technologia z trójkolorowym źródłem laserowym, składającym się z czerwonego, niebieskiego i zielonego światła, tworzy trójkolorowe części obrazu, poprawiając zakres i jednolitość kolorów i osiągając jasność – aż 3000 lumenów. Potrójne laserowe źródło światła tworzy ultrarealistyczne obrazy, dzięki szerokiej gamie kolorów. Projektor z laserowym źródłem światła L9G zapewnia pokrycie przestrzeni barw BT.2020 na poziomie 107%, dzięki czemu wyświetla miliardy kolorów w cyfrowych treściach, co jest ogromnym osiągnieciem w technice wyświetlania obrazu.

Ogromny ekran Laser TV zapewnia doskonałą jakość obrazu, na którą nie ma wpływu światło otoczenia. Jest to zasługa specjalnej powierzchni ekranu Ambient Light Rejection, która odbija światło otoczenia i płynnie wyświetla wyraźny, ostry, jasny i szczegółowy obraz.

Wrażenia jak w kinie

Telewizor laserowy Hisense wprowadza magię wyjątkowych wrażeń kinowych prosto do domowego salonu. To nie tylko kwestia wyświetlanego obrazu, ale także doskonałe efekty dźwiękowe systemu. Za sprawą Dolby Atmos poszczególne dźwięki dochodzą ze wszystkich kierunków, nawet z góry, wypełniając przestrzeń czystym, bogatym brzmieniem, ekstremalnymi szczegółami i głębią. To wszystko sprawia, że oglądając film, można odnieść wrażenie, że jest się częścią danej sceny, dlatego wrażenia będą o wiele bardziej ekscytujące. Dzięki jakości 4K UHD obrazy są ostrzejsze, jaśniejsze i ukazane w swoich naturalnych kolorach.

Tańczące z Promocjami 14.06

Telewizor przyjazny dla oczu

Telewizory laserowe nie emitują światła bezpośrednio na oczy. Wiązka światła projektora odbija się na ekranie tworząc obraz, dzięki czemu jest to rozwiązanie przyjazne dla oczu. Telewizory laserowe prawie nie emitują niebieskiego światła, które jest jedną z głównych przyczyn zmęczenia oczu. Potwierdza to również certyfikat TÜV Rheinland na filtrowanie światła niebieskiego. Dzięki L9G można dłużej cieszyć się oglądaniem ulubionych filmów czy seriali, nie martwiąc się o negatywny wpływ TV na oczy.

Sonda
Czy masz telewizor w domu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze