Iga Świątek/Xiaomi

i

Autor: materiały prasowe

Kolejny sukces Igi Świątek! Tym razem poza kortem. Tenisistka została ambasadorką marki Xiaomi

2021-02-26 12:00

Jedna z najmłodszych i jednocześnie najbardziej uznanych polskich tenisistek – Iga Świątek współpracuje z Xiaomi. Będzie ambasadorką marki. Dla fanów Xiaomi to doskonała wiadomość – będą mieli możliwość spojrzenia za kulisy przygotowań, porozmawiania z Igą czy oglądania jej sukcesów z „pierwszego rzędu”.

- Cieszymy się, że do Xiaomi dołącza Iga Świątek. Jej talent, ciężka praca i determinacja w osiąganiu celu oraz poczucie, że wszystko jest możliwe - to są rzeczy bliskie naszej marce. Chcemy dać fanom Xiaomi możliwość bliższego poznania Igi, spojrzenia za kulisy jej przygotowań i dnia codziennego. Ambasador marki jest przecież częścią Mi Community – powiedziała Jolanta Stryjczak PR Head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.      

Xiaomi prezentuje smart TV Premium QLED TV i hulajnogę Mi Electric Scooter Pro 2 [ZDJĘCIA]

Iga Świątek dopiero się rozpędza

- Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi! – tak powitała Iga Świątek fanów Xiaomi.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze