Lamborghini kryptowaluty

i

Autor: Materiały prasowe Lamborghini kryptowaluty

Lamborghini debiutuje na rynku kryptowalut [ZDJĘCIA]

2022-01-29 1:26

Producent z Sant'Agata Bolognese ogłasza pierwszy projekt NFT w historii marki. Na wirtualną aukcję wystawiony zostanie Lamborghini Space Key, który powstał we współpracy z firmą NFT PRO™ oraz nieujawnionym do tej pory artystą. Produkt doczekał się już oficjalnej premiery i wkrótce zostanie wystawiony w liczbie pięciu sztuk na licytację.

Space Key, powstał z fragmentu materiału kompozytowego złożonego z włókna węglowego. W 2019 roku włoska marka wysłała materiał na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) w ramach projektu badawczego. Powstały kompozyt, po przeprowadzeniu wszystkich istotnych testów, służy obecnie za część klucza kosmicznego. Każdy z pięciu produktów przeznaczonych na aukcję jest połączony z cyfrowym dziełem sztuki artysty za pomocą umieszczonego na tylnej stronie unikatowego kodu QR.

- Innowacyjność jest głęboko zakorzenioną wartością naszej marki. Jako wiodąca firma w sektorze motoryzacyjnym w produkcji materiałów kompozytowych z włókien węglowych już dwa i pół roku temu zainicjowaliśmy projekt badawczy w kosmosie. Dzięki wejściu do świata metawersum możemy odkrywać nowe kierunki działań. Jednym z nich jest środowisko NFT. Cieszymy się z możliwości zaangażowania się w tę pełną pasji i innowacyjną społeczność – tłumaczy Stephan Winkelmann, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini.

Express Biedrzyckiej - Michał Kołodziejczak: Kaczyński chciał ukręcić łeb AGROunii. Jestem dla niego zagrożeniem

Nowatorski projekt na rynku motoryzacji

Lamborghini wkracza w świat kryptowalut we współpracy z firmą NFT PRO™. W najbliższych tygodniach zostaną podane kolejne szczegóły dotyczące tego projektu, m.in. nazwisko artysty wraz z jego wirtualnym dziełem sztuki. Producent poda również do publicznej wiadomości nazwę domu aukcyjnego, a także datę i godzinę aukcji wraz z linkiem rejestracyjnym.

NFTPro™ jest liderem wśród korporacyjnych rozwiązań w zakresie działań dla globalnych marek. Firma wspiera przedsiębiorstwa w opracowywaniu strategii, jak również tworzeniu, sprzedaży oraz dystrybucji autentycznych zasobów cyfrowych opartych na technologii NFT.

Czym jest NFT? 

NFT (tłum. ang.: non-fungible tokens – niewymienialny token) to cyfrowe (bądź realne, zapisane w rejestrze blockchain) składniki aktywów (np. zdjęcia, filmy, muzyka bądź inne zapisy – np. numery VIN pojazdu). Reprezentują szeroką gamę przedmiotów materialnych i niematerialnych, wśród których można wymienić m.in. kolekcjonerskie karty sportowe, wirtualne nieruchomości czy też dzieła sztuki. W dużym uproszczeniu, jest to niemożliwy do podrobienia certyfikat posiadania wirtualnego przedmiotu. Każdy token jest unikalny, dzięki czemu jego właściciel ma m.in. gwarancję autentyczności aktywów oraz możliwość śledzenia zakupionych produktów w Internecie.

Sonda
Co myślisz o kryptowalutach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze